HelloKitty18• 23 августа 2023

ТРИВОГА

Ракети з Півдня
АлександраА• 23 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
Не надо было лезть , но вообще это мирные игры ! А кто летит к хардика креслу мешку , то получают )))
О. В нас також схожі ігри )))
LudaSHS• 23 августа 2023
Ответ дляsnejs
А зачем вообще форумы нужны? Обсудить какую то тему например. Так почему нельзя обсуждать летящие ракеты?
Я вообше удивляюсь женщинам, ну какого идешь в тему, если тебе неинтересно, по названию что непонятно? Вон в топ куча тем, читай че хочешь.
Нет прийдут и первые посты и пару страниц вечно - какахи не по делу, с 3й страницы как токсы вывалили, и успокоились, можно общаться.
Думала это касается Политики.
Но недавно зашла в ’ туризм по Украине, там тоже, и второе в топ темку зашла Платья смотреть. Ого, чудят дамы, ’ Политика’ раздел нервно курит в сторонке.
Heksa• 23 августа 2023
Як же задовбали всі, хто щось вантажить під час тривог. Тільки що бахнуло на сусідній вулиці, я аж підскочила. Не сміттєвоз, але і не вибух. Як залізячча кинули в кузов
AmazingLady• 23 августа 2023
Ответ дляsnejs
Обсудить но не придумать. Есть разница
Klodia• 23 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
фото
Что лысый поет?
МаргаритаЛьвовна• 23 августа 2023
Ответ дляАлександраА
О. В нас також схожі ігри )))
як одного батька диты по цвету)) еще фото дайте плиз, трудновато рассмотреть
Наталія-Ната• 23 августа 2023
Ответ дляVA 11
Ничему Чернигов не научил.( Мама погибшей девочки рассказывала, что прозвучала тревога, а они гуляли.( и сегодня в Ромнах в школе никто в подвал не пошёл.(
Про школу вообще жуть. Видела только одну новость, без подробностей
Уаджит• 23 августа 2023
Ответ дляБайрактарочка
бачила) це просто треш.
це певно шоб якщо впаде міг чи ракета з міга то не було помітно різницю.
при таких розвалинах гірше точно не буде виглядати 🤣
Так, Ви стовідсотків праві.
АлександраА• 23 августа 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
В мене їх троє. Двоє - руді і одна сіра.
Дрібний рудий - самий кіпешной.
РойЛеля• 23 августа 2023
Ответ дляHelloKitty18
А що вас так дратують такі теми?
Ми тут звикли збиратися коли ракети летять.
Ще й наливаю часом.
Ось шампанське вже з холодильника несу, свято ж сьогодні
ЛЮБА• 23 августа 2023
Ответ дляKlodia
Что лысый поет?
Это интервью дает , для ролика старшего сына )))
snejs• 23 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Обсудить но не придумать. Есть разница
А что здесь придумали?
МаргаритаЛьвовна• 23 августа 2023
Ответ дляАлександраА
Дрібний рудий - самий кіпешной.
а это у него кулон всевластия?)) у желтоглазого
РойЛеля• 23 августа 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Директор школи, зауч, секретар і бібліотекар загинули. Який біль(( важка втрата
Zelenkа• 23 августа 2023
О, вилізли токси) Тепер зрозуміло, хто в кожній темі під анонімом зливає жовч😁
АлександраА• 23 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
І що розповів?
Згадала, як малий в мене робив програму простеньку в школу. Там треба було, аби персонаж (кіт) рухався за завданими параметрами. Так малий трішки від себе додав: якщо натиснути на кота, то він видавав голосний звук котячого ору... Вчителька, після перевірки його роботи, попросила більше так не робити )))
автор HelloKitty18 • 23 августа 2023
Ответ дляНаталія-Ната
У нас тоже на площадке куча детей играет. Киев
Пишуть, що небо вже чисте, але попереду 24 серпня так що сильно не розслабляємось.
AmazingLady• 23 августа 2023
Ответ дляsnejs
А что здесь придумали?
Придумали про состояние чье то. Вам как воды попить я понимаю
АлександраА• 23 августа 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Ні. Це на нього ярмо спробували навісити. Думка кота з цього приводу - у нього на морді )))
snejs• 23 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Шта? Вы сейчас о чем?
Zelenkа• 23 августа 2023
Ответ дляHelloKitty18
Якщо будете робити тему, заблокуйте матрьошок і токсичних баб. Хай відпочинуть від ненависних хвилювалочок, менше бруду буде в темі.
AmazingLady• 23 августа 2023
Ответ дляsnejs
Шта? Вы сейчас о чем?
Написано все. Шта неясно?
автор HelloKitty18 • 23 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Написано все. Шта неясно?
Та виходьте вже з теми, що ви тут забули
Zelenkа• 23 августа 2023
Пісять і відмічати, відбій. Але, здається мені, ніч буде тривожною.
Треба з самого ранку всі справи поробити. До речі, Укрпошта працює завтра, кому треба.
автор HelloKitty18 • 23 августа 2023
Ответ дляZelenkа
Я думала це зробити.
Zelenkа• 23 августа 2023
Ответ дляHelloKitty18
Я думала це зробити.
Бо у мене всі вони в блоці, хіба якусь пропустила. Тому ніхто не ниє ’ааа задовбали кококо’
Zelenkа• 23 августа 2023
Ответ дляРойЛеля
Який жах... У нас довгий час були заборонені масові зборища. Але бабло руліт - півліта була в парку виставка динозаврів. Люди іноді ідіоти, і ті, хто збирає, і ті, хто дає дозволи на таке.
ЛЮБА• 23 августа 2023
Ответ дляАлександраА
І що розповів?
Не , там все по теме- задерживают питание, купают , будят , не вовремя убирают горшок )))
Zelenkа• 23 августа 2023
Так, давайте про щось позитивне. Хто що буде готувати на свято? Я вже майже готова. Качка допікається.
ЛЮБА• 23 августа 2023
Ответ дляZelenkа
У меня все просто шашлык , кукуруза )))бутики с икрой .ну и у меня текила )))