Копуша• 23 августа 2023
Скільки ви кладете цукру коли перетираєте з малиною?
Якщо покласти менше чим 1:1 зіпсується?
Директриссимо• 23 августа 2023
1 до 1, при умові що малина зібрана не після дощу! Плюс пів ч.л. лимонної кислоти. Цукор має повністю розчинитись!
Цветочница• 23 августа 2023
Я робила 1:1, але доводила до кипіння на пару хвилин. Щоб не заграло в квартирі.
Якщо кладу судочки з сирою малиною в морозилку, то тоді цукру грамів 600 на 1 кг малини.
1 малини та 2 цукру дуже солодке. Тим паче все одно немає, де його зберігати, в квартирі тепло, до осені довго.
Копуша
• 23 августа 2023
Ответ дляЦветочница
Мабуть це для мене буде найкращий варіант. Колись один раз робила, то пам´ятаю був самий цукор з малиновим смаком ((, то мабуть ложила 1:2 ((