Тушьмушьнюшь• 24 августа 2023

Дитина ходить до вересня в садок потім в школу,як з оплатою?

В садіку в нас платять на місяць вперед, потім відсчитують якщо якісь дні не було дитини, на інший раз вже менше платити
Зараз дитина захворіла, вихователю не буду звонити питати, спитаю як піде. Ще 1,5неділі можна походити, в нас черговий садок.
Гроші вже мабуть не повернуться за дні що не було?
18 мнеУЖЕ• 24 августа 2023
Нам говорили, что переплату не возвращают, но могут по заявлению на счёт другого ребенка перевести, а те родители мне вернут наличными. Но мне лень было с этим связаться, у нас из-за карантина переплата пошла, правда 2 года назад это было.

Где тут 0?• 24 августа 2023
Когда мои закончили сад, пересчитали и денежным переводом на почте получила
Планшетница• 24 августа 2023
Я не забирала , але казали що можна написати заяву і десь це все отримати. Сума була невелика.