Позаземний розум• 24 августа 2023
я повна дура, що робити
шукала за кордоном житло 3 місяці.
і нарешті випав варіант, де власник не проти українку з дитиною, сам власник дуже адекватний, на завтра домовились про підписання, а мені ну ніяк не лежить душа і вже всередині вирішила відмовитись:
- квартира в дуже красивій зеленій зоні, але поруч живуть одні старики,
- найнижчий поверх і в квартирі взагалі нема руху повітря, хоча кімнати виходять на протилежні сторони будинку. вікна відкриті в квартирі постійно (є ще сітки москітні), але в квартирі ну взагалі при всіх відкритих вікнах руху повітря 0, воно як стоїть там),
- школа просто поруч. не дуже хороша, але ну дуже близько. і мене так мучить, що я не вирішую питання, не полегшую собі життя, а заганяю себе далі в глухий кут.
- в квартирі 3 роки жив кіт. а в мене алергія на котів (не така щоб аж різка, але є). за хвилин 40 в квартирі різкого погіршення стану не було, але це коротко досить.
і орендна плата в моєму бюджеті (не така висока), у що ж це зі мною таке...
Раніше знімала в Україні і було схоже. Але коли знаходила своє - сумніву навіть на грам не було.
Може тут такого не буде.
Я просто в якомусь розпачі.
Зараз є де жити, це село. Як тимчасово, дитина може піти на місяць чи скільки (поки не знайду житло) в 1 клас тут - це та ж група, де вона ходила в 0 клас (тобто той же колектив її друзів).
Але все одно мене всі засудять в такому рішенні пошуку невідомо чого
Може тут такого не буде.
Я просто в якомусь розпачі.
Пані з калабані• 24 августа 2023
Не подобається , відмовляйтесь! Шукайте інше! Навіщо вам наша порада, ви вже самі знаєте відповідь, що ваша душа туди не лежить
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляJullimeduza
Як Ви зрозуміли, що нема руху повітря? Ви достатньо довго були там?
двічі до години.
квартира на першому поверсі (найнижчому).
от основна причина в тому і в коті. переживаю що робити все підписано, а почалась алергія
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляПані з калабані
це знаєте як 2 ’проти’ і 20 ’за’
Пані з калабані• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
це знаєте як 2 ’проти’ і 20 ’за’
Тільки ви знаєте відповідь, як правильно
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Що можна радити якщо душа не лежить?
я вибираю далі страждати і жити зі спільною кухнею, душем і туалетом.
може це не душа не лежить, а якийсь мазохізм чи якісь скриті страхи
shopaholik• 24 августа 2023
В якій ви країні? Я в Лондоні, наприклад, житло зараз взяти в оренду дуже важко, тому для мене б те все, що ви описали значення б не мало взагалі, тішилася б що хоч щось вдалося зняти. Можливо, в інших країнах чи містах ситуація краща.
Пустощі-веселощі• 24 августа 2023
Автор, може просто боїтеся змін. Старики і нижній поверх менш важливі, рівень школи імовірно впливає на вартість житла у районі, а от можливість алергії уже серйозна причина - поговоріть із власником про тест-драйв.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляshopaholik
в Польщі
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
як варіант.
але є момент - якщо щось не те, то дитина змінить 3 школи:
- колектив в 0 класі,
- колектив в 1 класі на пару тижнів - місяць,
- колектив новий, якщо щось не підійде. але перед цим етапом буде період коли школи не буде, або буде знов повернення до колективу 0 класу, що просто треш
- колектив в 0 класі,
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Це більше схоже на паніку, хвилюєтеся?
ні, хвилювання нема.
є скоріше страх, що при алергії я буду ще б більшому глухому куті ніж зараз
shopaholik• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
в Польщі
Я б думала про те, наскільки важко буде знов знайти щось схоже в межах бюджету. Якщо проблем не буде, то шукайте інше, якщо буде складно, то можна все таки зняти цю квартиру і підлаштувати її під себе по можливості. Щодо котів, попросити хазяїв, щоб замовили відповідний клінінг з дезінфекцією, та й все.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
просто навіщо їм цей тест-драйв..
вони мають піти в уряд після укладення договору - а їм не в прикол ходити туди двічі..
і як це документально оформити
Квітка Миру• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
ні, хвилювання нема.
Так це і є хвилювання
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляshopaholik
мені писали тут, що коти залишають після себе надовго в приміщенні шерсть чи що, що люди роками потім відчувають алергію
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляКвітка Миру
Так це і є хвилювання
я втрачу дуже багато грошей.
два місяці і заставу.
бо при алергії ж доведеться буде поїхати одразу.
плюс звичайно, що тут не було витрат на ріелтера
два місяці і заставу.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляshopaholik
шукаю дуже довго. але в червні можна було зняти житло ще, зараз важко через студентів і ще дуже важко буде у вересні
shopaholik• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Якщо зробити відповідний клінінг, то нічого не буде. Не лякайтесь.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляshopaholik
я так і думала, але мала необережність попитати тут про це.
і мені написати, що коти лишають після себе на роки
shopaholik• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
У вас алергія на котячу шерсть? Її ж не буде, коли все добре приберуть і продезинфікують.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Вы работаете где то в Польше или удаленно?
віддалено
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляshopaholik
ще й статтю знайшла, де пишуть, що роками це все виводять
ХаДиДиШь• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
віддалено
Попробуйте поискать город может какой то другой. Я не знаю ваши предпочтения. Я снимала кавалерку в Nysa, маленький городок , красивый. Жилье нашла за пару дней, мне уютно там было . Вы к месту не привязаны тем более. Найдете какой то другой вариант на вашу сумму по душе
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
в Польщі всюди важко з житлом..
але дійсно великі міста не шукаю, бо без потреби
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
найбільш боляче, що і школа поруч і в дитини нарешті могло вже бути устаканене життя.
а я як ненормальна ніяк не можу забезпечити їй цього
Крошка Енот• 24 августа 2023
когда есть ветер на улице, тогда и движение воздуха в квартире есть.
после кота там все уже убрано 100 раз.
и извините, но может надо брать то, что дают, а не перебирать?
после кота там все уже убрано 100 раз.
Позаземний розум
• 24 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
после кота там все уже убрано 100 раз.
хто Вам сказав про 100 раз?)