Отправила сына в 1.9 в сад, в группе есть 10-месячная девочка из Украины, маму заставили пойти на курсы и её отправить в сад. Она ещё не ходит и тд, за ней плохо смотрят. Сейчас сижу а она сама ползает и никто не смотрит, а может упасть и удариться об плитку. Дети старшие бегают и резкие. Её мама очень переживает и плачет, попросила пока за ней присмотреть пока я с сыном хожу на адаптацию. Но у меня дома самой 6 месячный ребёнок, с ним помогает до обеда бабушка но ей тяжело и опухли ноги..записала к врачу. Плюс не знаю разрешат ли воспитатели мне ходить так. И ребёнка жалко ведь тут реально плохо смотрят..я и за своего боюсь ведь качеля высокая а мальчишки могут его пихнуть. Что делать?(((
Ответ дляKuzik9
Сказати мамі дівчинка чесно про те що відбувається у садку і що ви не зможете за нею дивитись, тому що можливо мама дитини розраховує на вас, і відповідно до вас будуть питання якщо щось станеться, зробіть це вже зараз
Я думала не говорить чтобы не пугать её но понимаю что это тоже неправильно. Воспитательница увидела что я подошла к ней когда она одна сидела на плитке и сейчас больше смотрит чтобы я видела но думаю ненадолго
Ответ дляadamdavid
якщо щось станется з дитиною у її мами будуть запитання до вас, вас зможуть звинуватити, по друге мама має знати що там насправді коїться і влаштовувати своє життя так щоб дитина була у безпеці, якщо це їй не вдається вона має про це думати, а не ви
В садочках усіх діти штовхаються, падають. Хтось більше, хтось менше, але не уникнути. Не додавайте фарб у розповідь тій мамі. Дитина швидко адаптується, піде, по не говорити. У сім´ях, де кілька дітей з малою різницею відбувається те ж саме. Нічого не трапитися з дитиною, якщо вона посидить на плитці. Стане некомфортно, вона змінено місце розташування. Інстинкти дітей працюють досить добре, а сучасні мами їх дуже притупляють.
Ответ дляЧик
Привіт Советский Союз
Ваш підхід застарілий, вже давно у закладах освіти існує індивідуальний підхід, це означає що дитина яка сидить на холодній підлозі звідти забирається і саджається у тепле місце, у вашому підході ця дитина сидить там скільки захоче і все своє майбутнє життя лікує нирки
Ответ дляyulcha01
А що, це має значення? Чи як виїхала з більш-менш безпечного міста то хай назад їде а не по німецьких садках дітей водить? Наче в Україні залишись ті безпечні міста
Людина має оцінювати всі плюси і мінуси ситуації.
І є різниця виїхати з Бахмуту чи Мукачево. Плюси і мінуси будуть різні.
Ответ дляKuzik9
Привіт Советский Союз
Ребенок не будет сидеть там где ему не комфортно/холодно если он может от туда самостоятельно переместиться.
У нас деякі люди обирають країни з найбільшими виплатами, це головне, наразі одна з них Норвегія, але не вивчають інформацію про їх садочки, школи, медицину, правила та обов´язки, відношення до дітей, тому так і в ходить, а в Норвегії до дітей дуже незвичне ставоення, як для нас.