Тень льва• 24 августа 2023
Польща, перевезення котиків
дівчата планую їхати до Польщі із родиною та кішкою. вже не пам´ятаю де, почула інформацію, що поляки зовсім заборонили ввезення тварин. хто перетинав на днях кордон із тваринами, напишіть будь ласка, як наразі справи? дякую.
Сиреневая цапля• 24 августа 2023
Якщо в котиків є прививка від сказу, чип, та тітри - то проблем не буде.
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
З правильно оформленими документами можно, через пункт пропуску де є ветеринар
Так і є
Весь пакет документів, чіп
До Данії ввозити тварин взагалі не можна
Весь пакет документів, чіп
Позитивна• 24 августа 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Так і є
Весь пакет документів, чіп
Правильно Дания и сделала
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
Можете дати ссилку на офіційне підтвердження? Я найшла тільки те, що можно з документами
Зараз не знайду.
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
Забийте в інтернеті
Є на сайті УНІАН
Ще десь повинно бути.
Є на сайті УНІАН
Ще десь повинно бути.
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляПозитивна
Правильно Дания и сделала
Ой. Так вони взагалі навіть на початку війни тварин окремо від власників селили (в місці по типу притулку). Жити разом не дозволялось взагалі.
А знайома їхала місяць назад, то ввезти кицю не дозволили, по типу і так тварин в країні багато. Це при тому, що там діє евтаназія...
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
Нема такого, я погугліла
Так я вам скрін зробила щойно. Гляньте на перелік
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
На фото про польшу, а ви пишете про Данію
Ви читаєте, що вам пишуть?
Скрін вище про перетин кордону з Польщею. Де точно читала я не пам´ятаю.
Мені реально шкода вашого кота
Сподіваюсь, що його пропустять через кордон.
Щасти вам.
Про Данію я написала в контексті того, що важко вивозити тварин за кордон, (не більше того).
Мені реально шкода вашого кота
Щасти вам.
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
Документы в Польшу я знаю какие надо, где написано что в Данию животных не пускают? Если они с документами, то пускают
Я дуже сподіваюся, що вашому коту пощастить і його пропустять на кордоні.
Не закривайте тему і напишите як все пройшло.
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
А чего моего кота жалко?
Якщо його через кордон не пустять.
Ви його там і залишите , як люди залишали. Тому і жаль.
Ответ дляАмбасадор щастя
Зі всіма документами пускають без проблем, головне читати на офіційних сайтах, що саме та країна вимагає. Наприклад, на всі пускають кошенят, є країни де тільки дорослих котів
Теща дочки• 24 августа 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Ви читаєте, що вам пишуть?
Мені реально шкода вашого кота
Щасти вам.
Мені реально шкода вашого кота
Щасти вам.
Да всегда тяжело было мы за год но готовились к выезду, папка с документами у собаки больше чем у нас всех троих была
Теща дочки• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
Потому что пока сделаешь прививки и титры это уже почти и не котенок
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
Можливо є інформація на сайті польського ветеринарного закладу (чи якось так він називається)
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
Ото ви шутниця
Та нет. Реальність саме така. Нажаль
Ответ дляТеща дочки
Але з документами пустили? Пустили. Просто наші люди не люблять притримуватися правил інших країн а потім пишуть: Данія взагалі не пускає тварин
Теща дочки• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
Конечно с документами это ещё 2018 год был
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
Знаєте. Після таких коментарів взагалі не має бажання комусь щось писати (навіть якщо знаєш ситуацію).
Зробили документи?
Від титрів 3 місяці пройшло?
Є чіп , вет паспорт і всі щеплення?
Значить+
Зробили документи?
Від титрів 3 місяці пройшло?
Є чіп , вет паспорт і всі щеплення?
Значить+
Ответ дляАмбасадор щастя
Зробили документи?
Від титрів 3 місяці пройшло?
Є чіп , вет паспорт і всі щеплення?
Значить+
Зробили документи?
Від титрів 3 місяці пройшло?
Є чіп , вет паспорт і всі щеплення?
Значить+
Я вас спитала чи є докази що в Данію не пускають тварин, тому що офіційно пускають. Не ображайтесь