Тень льва• 24 августа 2023

Польща, перевезення котиків

дівчата планую їхати до Польщі із родиною та кішкою. вже не пам´ятаю де, почула інформацію, що поляки зовсім заборонили ввезення тварин. хто перетинав на днях кордон із тваринами, напишіть будь ласка, як наразі справи? дякую.
Амбасадор щастя• 24 августа 2023
Ответ дляСвята
Я вас спитала чи є докази що в Данію не пускають тварин, тому що офіційно пускають. Не ображайтесь
В нас все було , титри , обробки , чіп , міжнародний сертифікат.

Тиждень назад проходили кордон.