Заставляличка• 24 августа 2023

Чи нормально не спілкуватися з родичами?

Маю двоюрідну бабу і її сім´ю. Спілкувалися дуже мало за все життя. Потім її донька позичила у мене гроші і не віддала. Я перестала взагалі спілкуватися з тією родиною. Останні півроку баба іноді дзвонить і пише, я не відповідаю. Знаю, що вони виїхали з України після 24 лютого. Я не хочу з ними спілкуватися, але совість мучить. Чи спілкуєтеся ви з родичами, з якими не маєте бажання мати щось спільне? Як заспокоюєте совість, бо ж типу одна кров...
Лидия-36a1• 24 августа 2023
вчера маму послала подальше, чувствую отношения накаляются
Кудрі кручу сама• 24 августа 2023
Общаюсь максимум с двоюродными сёстрами. Какие-то двоюродные бабки - это вообще что за родственники?
Українська зірочка• 24 августа 2023
Є такі, пересиала спілкуватися , не хочу, їздила до двоюрідного діда і баби, садила варила прибирала , а вони на мене там щось
Короче -зараз вони дзвонять родичам і можму чоловіку питають за мене, просять щоб я приїхала , а я не хочу
Українська зірочка• 24 августа 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Рідні сестри і брати моєї рідної бабусі /діда
Khmelnichanka• 24 августа 2023
В мене нема відчуття рідної крові. Є просто близькі мені люди і не дуже. Незалежно від родства. Але спілкуюсь навіть з рідними мало. Так склалось ((((.
Кофе в лобби• 24 августа 2023
Перестала общаться после лекции в поддержку рашистов и какие у нас нацики в Украине. Адекватные люди не поддерживают маньяков. А зачем мне не адекваты? Пусть сами с собой общаются. Перестала брать трубку
Міні-бікіні• 24 августа 2023
У меня много двоюродных братьев и сестер, но я ни с кем из них не общаюсь и даже телефонов номеров нет. Причин много: некоторые из них криминальные, не сошлись характерами, просто с детства не пересекались. Я даже не сильно по этому поводу переживаю
Мочалкин блюз• 24 августа 2023
Я з рідною сестрою спілкуюсь раз на кілька років, бо у нас усіх спільних інтересів - наша мама. Не конфліктуємо, нічого такого, але просто немає про що говорити. Не бачу в тому проблеми, сестра теж. А наші доньки (вже дорослі) між собою дуже дружать. Такий от парадокс.

Одна кров не означає, що мають бути споріднені душі.
Ищу-брожу• 24 августа 2023
У меня нет таких родственников, с которыми я бы не хотела иметь что-то общее. Наоборот, жаль, что две моих дальних родственницы, с которыми я хотела бы общаться, не заинтересованы в общении со мной
Гомосноб• 24 августа 2023
Нормально. Я давно не спілкуюсь. Краще щоб в мене тих родичів і не було, клопоту і проблем це капець
Блиск думки• 24 августа 2023
Не спілкуюсь і знати їх не хочу.
Мені дзвонила двоюрідна племінниця мого батька і намагалася читати лекцію, що я батька не поважаю, бо не поставила йому мармурового пам´ятника. А він же все залишив мені. Типу він мав їй щось наче залишити чи що? Я сказала, що не є фанатом Пшонка стайл і поклала трубку.
Люблю пиво• 24 августа 2023
Общаюсь хоть и тяжело. Но по минимуму стараюсь общаться
МеняАЖтрусит• 24 августа 2023
сестра родня выехала в Германии с своей семьей в феврале 2022.
Сначала общались более менее, потом начала мне рассказывать как все там дорого, и сколько стоит мясо и все такое...Как не писала мне все время им плохо там, но ни разу не спросила как мы тут в столице Уккраины, не интересовалась как мы тут зимою без света и тепла.. (не обязана наверное).
С марта этого года вообще перестали общаться. .. последний раз поругались так как никто их не понимает
ША! я прийшла!• 24 августа 2023
Ответ дляБлиск думки
Не спілкуюсь і знати їх не хочу.
двоюрідна племінниця це як?
ЛЮБА• 24 августа 2023
Они вам должны денег, а совесть мучает вас ? Может звонят еще хотят одолжить !
Плету корзинки• 24 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
двоюрідна племінниця це як?
донька двоюрідного брата або сестри
Попадалочка• 24 августа 2023
Родичі родичами і все. Не бачу сенсу зі всіма спілкуватися. Тим паче, якщо людина до тебе по-свинськи вчинила.
Шпондєр• 24 августа 2023
Конечно нормально. Намного нормальнее не общаться, чем лицемерить на воскресных посиделках.
Вам телефонограмма• 24 августа 2023
Моя баба померла дуже рано від раку. І її рідна сестра, яка жила в тому ж селі, взяла на себе ’функції баби’ - поздоровляла зі святами, писала листи, я кожне літо проводила у неї. Хоча у неї були свої внуки, могла і тільки ними займатися. Тому і я її завжди сприймаю як найближчу рідню. Але я чомусь думаю, що мій приклад - він один з мільйону. І всі ці ’треба родичатися’ з-під палки нікому добра не принесуть.
Украиночка• 24 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
Может та баба и не в курсе,что её дочь брала деньги и не поймет, почему ей не отвечают))
Иванка Бур• 24 августа 2023
На ФБ усі дво-троюродніродичі є, але на тому спілкування закінчується. Крім них в мене нікого нема.
из желе я• 24 августа 2023
Ответ дляЛидия-36a1
А Сергей шо?
ЛЮБА• 24 августа 2023
Ответ дляУкраиночка
Думаю все она в курсе , есть у меня такие родственники, брали в долг делая вид что все так и должно быть , и не стеснялись не возвращать и просить еще )))и очень удивлялись что больше не дают денег…
Украиночка• 24 августа 2023
россиянские родственники сами откололись, хотя общались хорошо раньше по праздникам. Лучшая подруга оттуда же тоже ,, всё неоднозначно,, муж изредка с братом общается, а я с мамой тоже из Мордора,но общение уже не то- у них мозги засраны.
Украиночка• 24 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
Ну ,если так то конечно, можно и игнорировать. Но автор об этом не написала.
ЛЮБА• 24 августа 2023
Ответ дляУкраиночка
Можно игнорировать ,если общаться не хочется по любой причине .
Allein74999• 24 августа 2023
Нормально. Родня-не друзья, их не выбирают, но и терпеть не обязательно. У нас, после того, как умерло все старшее поколение - бабушка, ее сестра и брат - все рассыпались и не общаются. Не вижу смысла - нет желания, общих тем, интересов. Мой муж меня не понимает, в их семье они отношения поддерживают искусственно.
Ms. Искренность• 24 августа 2023
В мене є рідний брат майже не спілкуємось, у чоловіка є рідна сестра, спілкуються але щоб дуже, то ні. Я вважаю, що і з чужою людиною можна стати рідними, велике щастя мати справжнього друга/подругу, а рідні, то вже як пощастить.
З горіха зерня• 24 августа 2023
Ответ дляЛидия-36a1
Ну у Вас то проблемы из-за Вас.
Лидия-36a1• 24 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Ну у Вас то проблемы из-за Вас.
нет, пока не было мамы у нас проблем вообще никаких не было