Несу пургу• 24 августа 2023
Скільки грошей ви потратили щоб зібрати дітей у школу?
Я сьогодні потратила 15000 тисяч .Одна дитина ,дочка 5 клас.Я була в шоці з цін ,старалася все брати по знижкам.Все рівно вийшла така сума
Біле пальто• 24 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
В нас форма обовязково.Рюкзак зносила
Який клас?
Не любовница• 24 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
О ,так і є .все дорого.я ж не рахую сюди худі та джинси
Та то ви ще мало витратили. Не переймається))
Несу пургу
• 24 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
800 канци, 800 книжки з англ. Поки більше нічого не купувала. Планую десь 10 тисяч на вихідних витратити на одяг, тому що шкільного одягу (у нас діловий стиль) у доньки нема взагалі після дистанційки. 8 клас.
Ось бачите,у когось вільна форма одягу ,а в нас форма
Ирина Россошенцы• 24 августа 2023
Ви мене зараз заклюєте 5 тисяч на 2. канцтовари, одяг і взуття. все нове
Точная копия плова• 24 августа 2023
Ответ дляОля_с_киркою
На що ви витратили стільки грошей? У вас обов´язково форма чи що?
У нас форма, две пары брюк, 4 поло и худи, 3 тыс вместе с нижним бельем, некст.
Несу пургу
• 24 августа 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Зачем нужен пенал? Все равно ручки в кармане рюкзака ссыпаны. Папку для тетрадей туда же.
Моя носить в пеналі
Кишмишная Мая• 24 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
В нас форма обовязково.Рюкзак зносила
В нас приватна школа, форма не потрібна.
Несу пургу
• 24 августа 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Так обовязкова.У нас гімназія.
Мішечок щастя• 24 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
Значить вас все задовільняє. Якби мені сказали вдягати дітей у форму то я би спитала з якого дива. А мої ходять в гімназію, одну з кращих у Києві. А враховуючи, що випускники в більшості вступають туди куди хочуть, це свідчить, що одяг на зання не впливає.
Кишмишная Мая• 24 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
Так обовязкова.У нас гімназія.
А до приватної школи теж ходили в держ гімназію. Цей цирк з формою. На практиці всі на неї забивали.
Точная копия плова• 24 августа 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Вы не знаете, что с 1 сентября по 31 мая мам школьников в магазины не пускают? Все нужно купить в августе!
1 сентября у наших 6 уроков, так что все уже должно быть, форма, сменка обязательно. Другое дело, что многое куплено заранее или осталось с прошлого года. Одежду я тоже не люблю по 1 шт покупать, заказала один раз, до зимы хватит.
Коренная киевлянка• 24 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
Моя носить в пеналі
У меня мальчик. 13 лет. Ручки отдельно, пенал отдельно
Точная копия плова• 24 августа 2023
Ответ дляНе любовница
5000 тільки вишиванка. Мама мені завжди для дітей все передає.
Тут я б витратила значно більше 15 тисяч))
Ничосе! Хорошо, что у нас не надо, меня бы жаба задушила за 5 тыс.
Не любовница• 24 августа 2023
Ответ дляТочная копия плова
В музичній, в драм гуртку і в школі багато виступів. В нас їх 4 і спідниці, запаски до них.
ПриснитсяЖЕ• 24 августа 2023
У вас дитина була гола/боса??
я нуль, куплю канцтовари на 500грн. Все інше є
Хома з пастою• 24 августа 2023
Першокласник, взуття, три сорочки,вишиванка, двоє штанів, светр.
Зошити на інтелект,в фонд класу на всякі питання по класу. Рюкзак
Десь біля 15 тисяч за все
Квітка папороті• 24 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
А що за них можна купити
Один пенал в то більше коштує
какой там такой пенал в 5 классе?)
Точная копия плова• 24 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
У нас форма обязательно, частная школа. Синие брюки, юбки, светлый верх.
Вот я купила на 2800, две пары брюк, поло, нижнее белье, еще есть пару рубашек с прошлого года, носков полно, и шерстяной жакет на холод. Вполне нормально.
Грушки-яблочки• 24 августа 2023
Ответ дляТочная копия плова
Может потому, что в Финке государство оплачивает это все и никто не ворует? Даже обучение в частной школе, никто не знает даже, какая у него школа, тк если частная, оплачивает государство. Мы учились несколько месяцев и только потом узнали, что школа частная) Но если бы мы были богатые, то платили бы сами.
Да. Но что мешает в нашей стране сделать так же? Плюс бесплатное питание, проездной от государства, бассейн пару раз в неделю?
Обидно за наших людей и детей(
НетЕщеНаверное• 24 августа 2023
Ответ дляТочная копия плова
от завжди дивували люди котрі в загальну суму збору в школу враховували і нижню білизну для дитини.
Якщо в школу не ходить то білизну не носить ? Голяка стрибає ?
Несу пургу
• 24 августа 2023
Ответ дляХома з пастою
Десь біля 15 тисяч за все
Ну я також таку суму потратила .Пощастило тим хто зібрав дітей до школи за 500гр
А вот недавно• 24 августа 2023
Ответ дляИрина Россошенцы
Вам далеко до автора. По 2500 на дитину
😉
Точная копия плова• 24 августа 2023
Ответ дляНе любовница
Дочка тоже в музыкальной школе, выступают в нарядном платье, концертном. В школе не требуют.
Квітка папороті• 24 августа 2023
Ответ дляИрина Россошенцы
що вас клювати? я взагалі нічого не купувала, 2 місяці назад не голий босий і ходив в школу)
Купили тільки рюкзак за 2400.
Не любовница• 24 августа 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
У вас дитина була гола/боса??
Моя в травні 134 доношувала, зараз 146 весь одяг. Діти ростуть.
Не любовница• 24 августа 2023
Ответ дляТочная копия плова
В нас стільки виступів що і сукні йдуть в хід і вишиванка. Хор, оркестр і всяке різне.
ПриснитсяЖЕ• 24 августа 2023
Ответ дляНе любовница
І мій росте, я періодично купляю все нове, а не прям під школу