Викасикрет• 25 августа 2023
Дюті фрі і візейр
Дівчата, хто знає, пакет з дюті фрі має влізти з рюкзак ручної поклажі чи можна окремо пронести в літак?
Я_не_аноним_100%• 25 августа 2023
Не прискіпувалися до цього, багато пасажирів були з пакетами окремо. Краків, Барселона
Викасикрет
• 25 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Можно отдельно, но что куда везти собрались,
Неаполь- Варшава. Алкоголь
Українська зірочка• 25 августа 2023
Покупки в дьюти фри никак не относятся к вашей ручной клади. Тем более алкоголь
Анонимарик• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
це на розсуд працівників на гейті. насправді, ручна поклажа - це все, що ви вносите з собою в літак, включаючи, пакети з дьюті фрі. мені неодноразово на гейті казали ховати в сумку, бо це вважається теж ’місцем’. тому так однозначно я б не трактувала це питання. скрізь людський фактор визначальний