В моїй хаті моя правда• 25 августа 2023
Як перевірити шкіру обличчя?
Мені 38 років, шкіра комбінована. Не можу ходити до косметологів, бо постійно обсипає. Все почалося 15 років назад із чистки, після неї все обличчя покорилося гнійниками, довго не могла вилікувати. Потім через декілька років пішла на мікротоки і чистку, і знову за тиждень все лице було в прищах які тільки розповсюджувалися, а не присихали. Був перерив декілька років. Місяць назад пішла на масаж для обличчя, після нього робили альгінатка з ромашкою. Через тиждень - все обличчя знову рознесло. Вже місяць я мажу і бактеріальними мазями, і присушую. Прищі з гноєм проколюю легенько, щоб гній вийшов. На кліща здавала не раз в кожвені, не знаходили. Минулий раз півроку лікувала ефезелом, допоміг. Що ще зробити? Гнійні прищі - це стафілокок чи що, тому що все циклічно повторяється. А коли вмиваюся спеціальними засобами аптечними для проблемної шкіри, мені здається навпаки ще дужче розкидає. Помітила, якщо 1,5 дня не вмиватися. Шкіра присихає, не так розкидає, але не можу ходити довго не вмивши обличчя. Хто вилікував такі прищі, що вам допомогло?
В моїй хаті моя правда
• 25 августа 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Зазвичай у таких випадках допомагає лікар -дерматолог
Була я вже. Останній раз це був еффезел. От гнійні прищі, це ж якийсь стафілокок.як його вивести і підняти імунітет шкіри?
ДеньгиНеСдаю• 25 августа 2023
Анализ того, что из прыща. Соскоб. Тогда причина понятна. Вам АБ, возможно, будет нужен
ВільнаНазавжди• 25 августа 2023
Вам при чистке занесли инфекцию, бакпосев с прыщей и лечение согласно выявленной бактерии(стрептококк, стафилококк и др.). С чистками нужно быть очень осторожной. Антибиотики при такой инфекции-флемоксин салютаб, юнидокс салютаб, амоксицилинн и др. Антисепитки+ мазь с АБ- синтомицин 10%, фузикутан крем, мазь бактробан и др. Ищите грамотного дерматолога- главное тут БАКПОСЕВ
ВільнаНазавжди• 25 августа 2023
И еще, вода разносит бактерии, на период лечения протирать отварами трав,примочки с борной кислотой и борным спиртом. Как вылечитесь- умывайтесь только кипяченной подсоленной водой, повышайте иммунитет
ВільнаНазавжди• 25 августа 2023
Выдавливать,прокалывать гнойники категорически нельзя(разносите инфекцию дальше), гель митрогил дента или синтомицин 10% на гнойник и он начнет усыхать
Моторошні троянди• 25 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так звідкіля ж мені знати, що це таке? Це вам лікар повинен сказати після аналізів. І вже виходячи з діагнозу призначити лікування
ГейСюда• 26 августа 2023
Мне тоже заносили инфекцию от массажа лица. Мне помогла кислотная маска холи ленд абр, это легкие кислоты, их там несколько в комбинации с глиной. Еще очень подходит умывание гелем academie зеленым для жирного типа кожи, умывалка уникальная, кожу не сушит и воспаления уменьшает за несколько дней. Еще маска есть хорошая gigi solar с ихтиолом,именно от таких воспалений. В Украине израильская косметика что-то сверх дорого стоит, а так эти маски не такие и дорогие,если не в Украине заказывать.