Дівчата, треба знання тих хто вже був в Саранді.
Моя знайома бігає по обмінникам в нашому місті та хоче поміняти долари на євро, бо в Саранді нічого неможна купити за долари.
Мене це трішки здивувало, бо є місцева ж валюта за яку все купують, навіщо бігати і шукати де долари поміняти на євро.
І ще таку інфу їй сказали, що не немає банкоматів і обмінників ))), я думаю що це бред, але....
Царевна_несушка• 25 августа 2023
менять доллаы на евро перед поездкой уж точно нет смысла
если бы покупала за гривны - тогда евро
а так поменяет там доллары в любом банке
если бы покупала за гривны - тогда евро
Менее Более• 25 августа 2023
Краще за все мати гривню на карточці і розраховуватися картою. Тоді найвигідніший курс виходить
Царевна в уггах• 25 августа 2023
Там з радістю приймають євро. Курс 1:100. І рахувати легко вартість місцевих товарів. Якщо обміняти на леки, ми міняли 100 євро 10600 лек. В супермаркетах великих картою гривневою, на заправка теж, хоча там деколи морозяться що немає термінала.
Ответ дляЦаревна в уггах
Именно так.