Король дивана• 25 августа 2023

Не знаю почему, но мой БОРЩ очень вкусный получается.

Может на домашних овощах сварен, вкусная картошка, вкусный буряк, морковка, цыбуля. Еще нужно уметь подобрать правильные приправы.
Нетутешня• 25 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
Дивна у вас картошка, що скаче ко каструлі, а який це сорт?)
Та всі сорти скакали)
І мені не подобався вигляд борщу, а тепер половину об’єму картоплі закладаю як писала вище, а іншу нарізаю як звичайно і додаю пізніше.
Це на Полтавщині така фішка - виходить наваристий та гарної консистенції

І ще буряк додаю борщовий, не червоний.

дамаБезСобачки• 25 августа 2023
Ответ дляБолтушка Му
А борщ з килькою в томаті хтось їв?
Я деколи варю,як спомин про голодне дитинство
Я у дитинстві любила з кількою, але не борщ, а суп. Найсмачніший мені був.
Аленький носочек• 25 августа 2023
Ответ дляСвекруховна
Мені добрий, коли капуста непереварена і є квасоля. Тоді і без м´яса можна.
А ще в бульон додаю петрушку корневу. Чкий запах тоді в бульону смачний
Або селеру! Можна листячко зв´язати або корінь
Болтушка Му• 25 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Тіпа пюре з борщом?
Ні.
Картоплю певного сорту народ вирощує,розваристу.
Її не відчуваєш
автор Король дивана • 25 августа 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Я хочу спробувати зварити з буряком квашеним, але стрімаюсь, що фігня буде.
Моя бабуся такий борщ варила.Дуже смачний був.
Вчителька з мікрорайону• 25 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
Как?
В маленькое к-во бульона одновременно кладу все сырые овощи, кроме буряка. Луковицу целиком, потом вытаскиваю. Буряк запекаю в микроволновке. Когда все овощи сварились, кладу буряк, консервированную фасоль, заливаю томатным соком, даю покипеть 5 минут. Иногда приправы добавляю.
Жирафовое варьенье• 25 августа 2023
Ответ дляНетутешня
Я навчилася смачний готувати в 46🤭
Коли добра людина підказала, що закладати картоплю з м’ясом , а потім її о стінки ложкою розвалити .
Тепер у мене той самий гарний борщ, а не з картоплею, яка скакала по каструлі🤭
Мы вообще картошку не добавляем , тяжелый
Нетутешня• 25 августа 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ні.
Її не відчуваєш
Ага , як то кажуть «розкіпа» - дійсно, як після печі консистенція
Не пью, не курю• 25 августа 2023
https://www.youtube.com/shorts/cs2JR9NO22U

Болтушка Му• 25 августа 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Ні,не фігня.смачний дуже борщ.
fialka123• 25 августа 2023
Зачем в борщ по приправы
Аленький носочек• 25 августа 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Не буде фігня! В мене мама варила так - смачнющий був! Я не роблю, бо лінуюся його квасити, але так ще й користно - там бактерії важливі для травлення
ДаЗдраПерма• 25 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
Супер! Ви мене переконали, спробую
КарамбОлька• 25 августа 2023
Ответ дляЗабула що?
я варила перший суп після заміжжя (з гречкою) і кинули туди капусту чоловік мовчки поїв, і вже коли доїли каструлі то лагідно натякнув, що так не роблять))
А мама вас супом не кормила? Вам це раніше в голову не приходило, що ці продукти не поєднують?
автор Король дивана • 25 августа 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Главное,что-бы вкусно было вам.Мне кажется,что это быстрый борщ , можно в жару такой варить.
Ответ дляНетутешня
Я навчилася смачний готувати в 46🤭
Воот! Я тоже считаю, что фишка в разваренной картошке, он тогда густой и нежный получается
Забула що?• 25 августа 2023
Ответ дляКарамбОлька
боже, яка ви душна) не годувала, прикиньте?
Болтушка Му• 25 августа 2023
Ответ дляfialka123
Зачем в борщ по приправы
Кріп,лаврушка-це приправи
КарамбОлька• 25 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
У меня была смешная история с ухой подруга всё жаловалась, что ребёнок не любит рыбный супик. И вот пришли в гости и у меня как раз на обед уха посадили детей кушать - они всё съели прекрасно. Потом выяснилось, что подруга варила рыбный суп с хека, а мой супчик был с сьомги. Так что соглашусь, автор, очень важны качественные продукты
У сестры моего мужа дети не ели сырники, пока не попробовали мои:)) она правда не смогла мне этого простить

автор Король дивана • 25 августа 2023
Ответ дляfialka123
Зачем в борщ по приправы
Для вкуса.Перец,сушеный укроп(покупной),чеснок.Раньше еще и сухую аджику добавляла(на рынке у женщины с абхазии покупала).
Меряю от 0• 25 августа 2023
мне борщ вкусный только без мяса или на постной говядине
без фасоли и без болг.перца,вообще только тут узнала,что его добавляют 😳
и обязательно должен быть насыщенного цвета
Тріль!• 25 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
Борщ без капусты и мяса? И что там вкусного у вас. Ладно, можно перец и фасоль не добавлять, но капуста
автор Король дивана • 25 августа 2023
Ответ дляТріль!
С капустой и мясом обязательно и с томатной пастой,немного сахара.Я в старпосте не озвучила,потому что капусту и мясо покупаю.Фасоль добавляю зимой.
ДаЗдраПерма• 25 августа 2023
Ответ дляНетутешня
Я навчилася смачний готувати в 46🤭
Я б так і не додумалась... але в капусняк картоплю варю в бульоні і розминаю вілкою і додаю в останній момент, як пшоно вже готове. В нашій сім´ї всі обожнюють такий капусняк. Спробую і борщ так приготувати.
МЧСница• 25 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Мій чолвік фізично працює і без м’яса нічого не їсть , борщ має бути з ребрами завжди )
Мій працює теж багато, зміна 12 годин, але м´яса ніколи на роботу не бере, вже 30 років. Інколи їсть вдома, але зараз, каже жарко, йому не треба.
КарамбОлька• 25 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
А вам подобається пісний борщ з консервою , квасолею і грибами?
Ч такий обожнюю.Маиа в дитинстві варила. Особливо з лісовими сушеними грибами і бобами замість квасолі. А ще інколи добавляли рибу в томатному соусі. Звучить дивно,але то так смачно!
автор Король дивана • 25 августа 2023
Ответ дляКарамбОлька
Так!Рибу в томатному соусі обовязково!Це дуже смачно!
КарамбОлька• 25 августа 2023
Ответ дляБолтушка Му
А борщ з килькою в томаті хтось їв?
Тільки написала про нього. Їла. Але сама варити не ризикую, боюся розчарування. Може воно таке в мене не вийде
Волшебная палочка не для всех• 25 августа 2023
У меня не всегда красный борщ выходит иногда цвет теряется понимаю что наверное капусту перевариваю ? Или от сорта буряка зависит ?
автор Король дивана • 25 августа 2023
Ответ дляВолшебная палочка не для всех
От буряка.В єтом году у нас вырос буряк с прожилками,бордовый аж фиолетовый .Борщ получается очень красный.