Идууу--уууу блин• 26 августа 2023
Забула англійську
Відколи активно вивчаю іншу мову , вона повернеться, чи треба заново вчити, в кого така ж ситуація?
Результат:
вже голосів:
22 (44.9%)
Теж забула
15 (30.61%)
Результат
12 (24.49%)
Нічого не змінилося
Идууу--уууу блин
• 26 августа 2023
Ответ дляРедисочка
Те що в голові лишилось, можна відновити швидко, мені так здається
Нема частої нагоди з кимось спілкуватися , але коли хтось все таки звертається , то я, хоч і розумію запитання, але треба буде довго думати, щоб відповісти англійською, простіше французькою
Цветов Мне срочно• 26 августа 2023
Нічого не змінилося, але я паралельно англійською користувалася. Чесно кажучи, інколи коли швидко говорю, то хочеться слово з однієї мови вставити в іншу, вилітає з голови один варіант. Але лскільки в країні проживання люди знають англійську, то не парюся і дозволяю собі це робити
Идууу--уууу блин
• 26 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
В тому і проблема, що я практично не користуються англійською
Цветов Мне срочно• 26 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Фільми не дивитесь? Новини не читаєте?
Ну хоча б фільми і серіали, і тоді все буде на місці.
Ви не забули, ви просто переключилися. Якщо довго не говорити українською/російською, то теж спочатку тяжко слова підібрати, а їх ми знаємо набагато краще
Идууу--уууу блин
• 26 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Фільми не дивитесь? Новини не читаєте?
Дивлюся французькою , мені її треба максимально вивчити
Редисочка• 26 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
То книжки читайте. Мій чоловік до війни дуже добре англійську знав, зараз в ЗСУ і читає, щоб не забути. Він каже, що допомагає.
Идууу--уууу блин
• 26 августа 2023
Ответ дляРедисочка
Реально нема часу вчити дві мови одночасно , не думала, що забудеться те, що знала раніше
жижифреймут• 26 августа 2023
Якщо ви добре знали, трошки практики і все згадаєте. Я 4 мови вчила, вже багато років жодну не практикую, але коли чую, швидко все згадую.
Мрію про пончик• 26 августа 2023
Если учили, то она не забывается. Просто нужна практика.
Мне фильмы и книги не очень заходят.
Мне общение. Но сначала, я жестко туплю и поэтому общение с нормальными людьми, которые с пониманием относятся.
Мне фильмы и книги не очень заходят.
Плету интриги• 26 августа 2023
Та же фигня, начинаю говорить на английском, лезут шведские слова. Подруга репетитором английского работала, сейчас учит немецкий, перестала преподавать, сказала, что ТАКОЙ английский её студентам не нужен.
Учить по новой не надо, просто разговорная практика, чтоб восстановить.Я не перестала понимать английский, просто говорить тяжело сейчас.
ТрамвайGirl• 26 августа 2023
Смеюсь с себя, но тоже забыла английский
даже мой ребёнок, который знает английский на высоком уровне, с тех пор как стал учить язык другой страны, говорит, что английский немного вытесняется из головы))