Сладко-соленая• 26 августа 2023

Між 2м та 3м скринінгом

Ви робили якісь додаткові УЗД? Аналізи? І т.п?
CuteMay• 26 августа 2023
Только общий анализ крови, спид, сифилис, мочу и анализ на гликированый гемоглобин ( вместо толерантого к глюкозе).
CuteMay• 26 августа 2023
За раз все в лаборатории сдала и забыла. В 30 недель узд.
Не зви чайна• 26 августа 2023
У мене між 2 і 3 скринінгом було 5 тижнів, тому додатково УЗД не робили. По аналізах не знаю, вела вагітність платно, при кожному відвідуванні брали якісь аналізи
Sunrise23• 26 августа 2023
Да, УЗИ в 25 недель. На этом сроке полностью сформировано сердце и мозг
dahashutka19• 26 августа 2023
Так, робила узд для себе