Спасу мир• 26 августа 2023
Дівчата, у вас є досвід розлучення без юристів/адвокатів?
Чи обовʼязково замовляти позовну заяву і тд у юриста чи адвоката? Можливо це підготувати і скласти самостійно? Які потрібні документи? Порадьте зразки заяв, з урахуванням аліментів і тд по процесу🤲
Можливо хтось підкаже як зараз нараховуються аліменти?
Бамбарбия! Кергуду.• 26 августа 2023
Можна, в інтернет зразок заяви та перелік документів. Розлучилась сама без адвокатів, через суд.
Самая СоветЧиваЯ• 26 августа 2023
Позов на розлучення та на аліменти це різні заяви, які розглядаються окремо.
Аліменти 1/4 на 1 дитину, 1/3 на 2-х дітей, але не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Можна самому розібратися. Якщо чоловік згоден з всім, то взагалі без проблем
Спасу мир
• 26 августа 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Без спільних дітей?
Можете поділитись посилання на зразки
Я зараз не в Україні і в мене пошук зʼїхав з глузду
, відкриваю ті сайти, що знаю.
Можете поділитись посилання на зразки
Спасу мир
• 26 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Думаю принципово буде не згоден.
А де можна прочитати детальніше про ці умови?
Бамбарбия! Кергуду.• 26 августа 2023
Ответ дляСпасу мир
Без спільних дітей?
Можете поділитись посилання на зразки
, відкриваю ті сайти, що знаю.
Можете поділитись посилання на зразки
Дитині на той момент 1 рік був, майнової претензії не було
Бамбарбия! Кергуду.• 26 августа 2023
Спасу мир
• 26 августа 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Позовна заява подається за місцем реєстрації відповідача. Заяву відправляла поштою до суду
Дуже дякую
А на аліменти теж окрема заява має бути?
Бамбарбия! Кергуду.• 26 августа 2023
Ответ дляСпасу мир
Дуже дякую
Так окрема, з цим не допоможу, бо не подавала
Спасу мир
• 26 августа 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дякую за допомогу
И_В_офигительных_штанах• 26 августа 2023
Автор, вибачте що владу не по темі. Якщо зп у чоловіка 6000$ офіц. ФОП. Які аліменти на 2х дітей? 2 і 12 років.
Спасу мир
• 26 августа 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Пишуть, що 1/3 на 2-х дітей. Але ж якщо не почне «ховати» заробіток, як вони це люблять. Знаю, що у нашого татка більше 10к євро/міс, але розраховую хоча б на мінімалку, точно буде принципово мститись(
Не їм після шостої• 26 августа 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
У ФОП немає зп, є дохід
Просіть фіксовану суму. Але її треба обґрунтувати
Бо інакше мінімальні будуть аліменти
Ответ дляНе їм після шостої
У ФОП немає зп, є дохід
Бо інакше мінімальні будуть аліменти
Поясніть будь ласка. Або скажіть де про це почитати? Тобто при доходах ФОП я не можу притендувати на %% з доходу? А що значить фіксована сума і як її обґрунтувати?
Не їм після шостої• 26 августа 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну як обґрунтувати?
Збирати всі чеки і квитанції, що стосуються дітей і надати в суд
Але це довга і муторна процедура і тривати роками може, бо чоловік може бути не згоден
А якщо обрати простий варіант, то виконавча визначає суму аліментів з середньої зп по регіону
Але якщо пощастить, то можуть у податкової запросити доходи чоловіка і призначити більше.
Але я такого не чула
Ответ дляНе їм після шостої
Ну як обґрунтувати?
Але я такого не чула
Не розумію. Він на 3 групі. Платить 5% від доходу. Чому мені не можуть встановити % від доходу як аліменти?
Спасу мир
• 27 августа 2023
Ответ дляНе їм після шостої
У ФОП немає зп, є дохід
Бо інакше мінімальні будуть аліменти
Підкажіть у якій формі ці зібрані чеки подавати? До заяви про аліменти прикріпити?
Дама_из_рекламы• 27 августа 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Потому, что доход сейчас есть, потом нет. Так как это ФОП. А не зарплата. Начислят из средней зп по региону. Например, по Киеву тыс 15 . Вот и возьмут 33% от неё. И это еще, если повезёт.
И_В_офигительных_штанах• 27 августа 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Нічого собі!!! Але ж я можу довести що це сталий прибуток. Є виписка про доходи за рік, є контракт з фірмою. Я в шоці. Тобто я лишаюся з двома дітьми фактично на морозі, а він вільний, свобідний, багатий?? Я в шоці
Дама_из_рекламы• 27 августа 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вы просто различайте ФОП и человека с такой зп. Это разные вещи. Никто вам не присудит процент с его дохода. Это же бред. Почитайте в инете, погуглите. Вам лучше полюбовно с мужем договориться о какой-то конкретной сумме, и прописать её. Например, 20 тыс грн чётко каждый месяц. Это как пример. Главное, чтоб муж согласился и подписал всё.
Ответ дляДама_из_рекламы
Мдаааа… прекрасна країна, прекрасні закони. Жінка з дітьми не захищена взагалі 🤦♀️. Ясно що можна домовитись але ж ви знаєте як це буває під час розлучення- коли доходить до розподілу- гімно з людини лізе з усіх дірок.
Дама_из_рекламы• 27 августа 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Да, сейчас такие законы. Жены после развода получают одинаковые копейки с разных зп и доходов мужей. В среднем 2-3 тыс грн на ребёнка. Мужья посовестливее платят побольше. Лучшее решение-не ругаться, на зарываться, а просить без ругани и ссор конкретную сумму, на которую согласен муж. А то, если пойти на принципы, то можно с 6000 дол получать 140$ и ни копейкой больше.
Ответ дляДама_из_рекламы
Пздц. Дякую за консультацію.
Не їм після шостої• 27 августа 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Тому що дохід спрощенця - це не прибуток
І сьогодні дохід є, а завтра немає
Тому закон і пише, що встановлюють від середньої зп по регіону
І дохід кожного місяця може бути різний
Ніхто це відслідковувати не буде у виконавчій
Є провадження на фіксовану суму і крапку
І сьогодні дохід є, а завтра немає
І дохід кожного місяця може бути різний
Не їм після шостої• 27 августа 2023
Ответ дляСпасу мир
Це вам краще в адвоката по розлучення питати
Бо такі аліменти не швидко призначають, бо по них суди будуть іти
Без суду призначають тальки по спрощеній процедурі від середньої зп по регіону