Незламна• 26 августа 2023
Покажите фото мужчины, который на 100% внешне ваш типаж
Роздратована шкіра• 27 августа 2023
Ответ дляКапитошечка
Ви про цього Ермака? Чистий секс
Отэто таки скуф
БезПаспортаНеПродаю• 27 августа 2023
Ответ дляПочекуха
Міхал Жебровскі
Жебровський найкрасивіший у ’Вогнем та Мечем’. З поляків мій краш то Богуслав Лінда♥️. А з наших то, звичайно, Віталій Кім
За ким я буду?• 27 августа 2023
У наших воїнів такий рівень тестостерону, що всі вони мій типаж.
Почекуха• 27 августа 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так, у ’вогнем і мечем’ він ще молодий.
БезПаспортаНеПродаю• 27 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Лінда гарний, в школі подобався отой фільм з лолі аркою, Сара, не пам´ятаю в нашому перекладі назву.
Так, Сара. Він довго був моїм крашем, як зараз молодь каже😅. А ще чомусь обожнюю Майкла Фассбендера, якийсь він мені дуже сексі, особливо посмішка.
Тріль підпільний• 27 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Якось була на виставі, де він грав, дуже класний, гарний, талановитий, харизматичний.
А я брала участь у виставі, роль навіть не роль, без слів, мені було 16, йому, мабуть, 50. Кармен в Донецьку. Це мегаталант.
Покорительная• 27 августа 2023