Незламна• 26 августа 2023
Покажите фото мужчины, который на 100% внешне ваш типаж
Йосип_молодий• 27 августа 2023
Водійка хімарса• 27 августа 2023
А_мій_самий_самий• 27 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ви від місцевих матрьон чекали лайки бійцю зсу?)))
Вы невнимательная. Больше всего сердечек в теме именно у бойца ЗСУ, у которого даже лица не видно
Оч@ров@Шк@• 27 августа 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Це ви неуважні, я відповідала дружині бійця, там кілька дизлайків. Зрозуміло від кого.
Огірок та Помідорчик• 27 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Угу,не все же бубочек под юбкой держат
Аль де Барановна• 27 августа 2023
Ответ дляБабульція
А для мене це антисекс, які ж у всіх різні смаки)
Подвійна веселка• 27 августа 2023
Топ-модель України...
Але в житті не такий ефектний) або був втомлений, не знаю. На фото мій типаж, а в житті якось не той рівень, нема лоску.
Хочу на Балі• 27 августа 2023
Подвійна веселка• 27 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Марлон Брандо в молодості ідеальний
Так, але зараз таких ’не роблять’)) тоді якась маскулінність підкреслена в чоловіків була і це позначається на обличчі та зовнішності загалом.
Все-таки, інші часи.
А_мій_самий_самий• 27 августа 2023
Ответ дляБабайко
І обожнюю Пашиніна саме в Украденому щасті
Щось про нього давно не чути, хоч живий?
Бабайко• 27 августа 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Прийшов з фронту, женився, живе в Україні
Бабульція• 27 августа 2023
Ответ дляАль де Барановна
Так)Я тут теж дивлюсь багато хто мені не сподобався, а ж чому Ілон Маск набрав найбільше дізлайків для мене це теж дивно, не думала що він аж так не подобається жінкам
Мания-Величия• 27 августа 2023
Ответ дляБабульція
Раньше он мне даже как-то нравился, когда только услышали все о нем. А потом как-то спротивел.
Мона_Лиса• 27 августа 2023
Ответ дляБабульція
Он отвратителен, типичное лицо извращенца.
Бабульція• 27 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Але не обов`язково то правда що пишуть про нього , це ж так само можуть маніпулювати через гроші і інше
Зоя Жорівна• 27 августа 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
взагалі смаки дивні в порадниць, він реально сексі. І зовнішність незвична
А глаза какие, а взгляд
Бабульція• 27 августа 2023
Ответ дляМона_Лиса
Ви не об’єктивно назвали його так, так само можна тут написати на будь-якого.
Полюю на дрони• 27 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Мені нормально, бо я уже була достатньо розумна у тому віці, коли одружувалася, щоб розуміти, що для вибору чоловіка важливі і інші моменти, окрім зовнішності) А звідки Ви знаєте, як чоловік виглядає?
Вот все мужчины в моей жизни очень похожи с моими идеалами ,которые фото я раньше выложила .
Не знаю почему,но как-то подбирала всех под их типаж
Полюю на дрони• 27 августа 2023
Ответ дляПрилипало
Мій ідеальний типаж - Челентано в середньому віці. І Бред Піт в будь якому віці.
Коняча морда и смазливая морда гнома (
Мона_Лиса• 27 августа 2023
Ответ дляБабульція
Так тут вроде форум, а не оф. данные. Я написала свое мнение, а биография его личной жизни является для меня подтверждением.
Ответ дляПолюю на дрони
У мене ні) І я навіть студенткою була закохана у дуже страшного чоловіка, прямо ну дуже, типажу Сержа Генсбура, ще і на 17 років старшого, але дуже розумного і з шаленою харизмою. У мене ерогенною зоною є мозок
Фіфачка• 27 августа 2023
Ответ дляlorena28071970
Он на всех 3 фото)
Та я знаю, имела ввиду, единственный из 17 страниц на тот момент))
Оч@ров@Шк@• 27 августа 2023
Ответ дляAishiteru
І шо
Я з вами, азіати дуже подобаються, як і їх культура) Діор не думають так, як порадниці)))