Корсет_на_шурупах• 26 августа 2023

Пожалуйста, дайте совет себе 25 летней. Или не себе, а просто 25-летней)

Жертва интернета• 27 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
Учиться(!!) Не выходить замуж, не рожать до 30.
І потім залишитися одною? Бо одна ти стара дііва, всі вже парами.все треба робити вчасно.

Жертва интернета• 27 августа 2023
Ответ дляКлептоманка
Очень много всего, но в 44 пришлось начинать все с 0 , пока плыву, главное научиться правильно мыслить и желать))), я купила квартиру в два раза больше, чем у меня была с минимумом затрат, до этого родила дочь, устроилась на работу с 0 опытом, ну это из глобального )))
Але такі зміни, як і Вас, не всі можуть
100%• 27 августа 2023
Ответ дляКлептоманка
Читай Трансерфинг, детка !
Вы это серьезно или с сарказмом?)
100%• 27 августа 2023
Ответ дляКлептоманка
А сколько вам сейчас лет, если не секрет?
Клептоманка• 27 августа 2023
Ответ для100%
44, зимой 45 будет
Клептоманка• 27 августа 2023
Ответ дляЖертва интернета
Але такі зміни, як і Вас, не всі можуть
У всех свои цели и желания, у меня далеко не так все, как я представляла, но руки не опускаю
Клептоманка• 27 августа 2023
Ответ для100%
Вы это серьезно или с сарказмом?)
Очень серьезно, кто в теме, тот меня поймет

автор Корсет_на_шурупах • 27 августа 2023
Ответ дляЖертва интернета
Це Ви дурницю кажете….розвиватися і будувати карʼєру жінка також може, якщо хоче. Не всі хочуть витратити молодість на варіння борщів і сидіння з дитиною.
100%• 27 августа 2023
Ответ дляКлептоманка
44, зимой 45 будет
Спасибо за ответ! Долго хотела начать изучать эту тему, но все как-то не верилось, что это сработает, а примеров из жизни не было
Жертва интернета• 27 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я вийшла заміж в 23, якраз інститут закінчила, і кар´єру разом з чоловіком робили, і чесно, на всіх підприємствах, де я працювала(їх 8), достойних кандидатів не бачила ніколи. І то, батьки казали, коди заміж, коли внуки? Народила майже в 28, то в пологовому казали старородяща.
Чесно брешу• 27 августа 2023
Ответ дляЖертва интернета
А якщо на роботі класно, ти керівник невеликого відділу, але зарплата мінімалка, залишатися чи теж йти?
Я ненавиділа неділю, бо в понеділок на роботу.
Особисто мені зп не була тоді критичною, бо чоловік пристойно заробляв.
Тому Ваша була б норм 👌
Жертва интернета• 27 августа 2023
Ответ дляЧесно брешу
Тому Ваша була б норм 👌
В мене зараз на роботі все добре, не далеко від дому, спокійна робота, от тільки зарплата така, що плакати хочеться.
Клептоманка• 27 августа 2023
Ответ для100%
Попробуйте, если с первого раза не зайдет, не отчаивайтесь и попробуйте через пару недель, главное начать, сначала ничего непонятно , потом легче!
100%• 27 августа 2023
Ответ дляКлептоманка
Спасибо за подсказку!