АфродитаПетровна• 27 августа 2023

Сода и подмышки

Нужна помощь, у меня во время пмс дезик не справляется, а 5 раз мыть подмышки не получится. Подскажите, как натирать подмышки содой - просто нанести на влажные и все? Спасибо!
Попадалочка• 27 августа 2023
Где логика? Вы считаете сода поможет лучше, чем дезодорант?
Кнопкотиць• 27 августа 2023
Я так и делаю. Или на сухие, но смачиваю соду в руке водой.
Но учтите, сода нейтрализует полностью запах, а влагу нет.
автор АфродитаПетровна • 27 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
Понимаю, конечно. Мне именно запах устранить. Надеюсь, сработает.
СкрипяСердцем• 27 августа 2023
Соду разводят в воде и этот раствор наносят наподмвшки. Но это средство для тех, у кого нет другого аыхода- нельзя использовпть антиперсптранты. Если вам можно, но просто купите более сильный либо вколите ботокс
Кнопкотиць• 27 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
И летом не под всю одежду подходит. Без рукавов нет - будет видно.
Ответ дляПопадалочка
Меня не берет алюминиевый дезик по типу драйдрай, гипергидроз. А запах нужно срочно убрать хоть на пару часов.
Ответ дляСкрипяСердцем
Я через пару месяцев делаю операцию, даже сильные не берут. Так что пробую сегодня соду, надо дотерпеть
Колишня муза• 27 августа 2023
Фішня ці всі соди, хоз мило, оцет і крістали туди ж.

Нормальний дезік купить і відчувать себе людиною, 100 років все одно не проживемо
Ответ дляКолишня муза

Не працює дезік. Це хвороба.
Колишня муза• 27 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Не працює дезік. Це хвороба.
Одужуйте! Носіть серветки і протирайте постійно
Ответ дляКолишня муза
Дякую
Inno4ka-ya• 27 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Не працює дезік. Це хвороба.
А що за хвороба?
Ответ дляInno4ka-ya
А що за хвороба?
Гіпергідроз
Викликаю на дебати• 27 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Не працює дезік. Це хвороба.
Я наношу дрібку соди і запаха нема. Потрібно кілька разів на день оновлювати.
Каркуша Клара• 27 августа 2023
На 100 мл води десь чайна ложка соди.
Розбовтати, ватний диск вмочити, протерти у потрібних місцях. Почекати, поки висохне (у таку жару це пара хвилин).
Годин на 5 вистачає.
Викликаю на дебати• 27 августа 2023
Спробуйте ще чоловічий Old Spice з вовками чи ведмедями на баночці. Ці дезики мають солоденькі аромати.
Кокосиха• 27 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Мені не тримають …
Але спробувати варто.
Ответ дляВикликаю на дебати
Все пробувала)
Ждун с Нибиру• 27 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Я вже місяц таке роблю. Саме запах прибирає у мене ідеально, але піт є. Я наношу суху соду на чисту суху шкіру. Бо якщо волога шкіра або рука, то сода ніби скрабує і в мене подразнення. До цього перепробувала купу дезодорантів та антиперспірантів і все одно легкий запах до кінця дня був, з содою же не має. Єдине, що перші пару днів було трохи незвично, бо більше поту, ніж з дезодорантом, але він абсолютно без запаху.
Каркуша Клара• 27 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Сода суха ефективніша, розчин соди приємніший у користуванні. :)
Пляшечку з розчином можна з собою носити і час від часу користуватися.
Звоночек• 27 августа 2023
Сначала мою хоз мылом. Можно его оставить ненадолго. Оно убивает микробы и как следствие запах. Мыло смываю и на влажные подмышки соду наношу. Ну, осыпется немного
Ответ дляЖдун с Нибиру
Відпишусь вечером, як подіяло. Може, правда спрацює
Ждун с Нибиру• 27 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Удачі, варто спробувати. Мені більше в рази подобається ніж дезіки
flekder• 27 августа 2023
я проблему запаха долго пытался решить, пробовал соду тоже; брил часто волосы, потом удалял лазером потихоньку;

в итоге вопрос решён был нанесением после умывания небольшого количества цинковой мази - даже при наличии волос запах больше не появляется; при это мазь не является антиперспирантом, т.к. лимфатический бассейн не блокируется и потоотделение работает как надо.
Ну шо не так?• 27 августа 2023
Ответ дляflekder

На одязі не залишаються сліди від мазі?
Міні-бікіні• 27 августа 2023
Ответ дляКолишня муза

Підскажіть який самий? У мене кристал, не бачу від нього ніякого результату
flekder• 27 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
На одязі не залишаються сліди від мазі?
ні
Колишня муза• 27 августа 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Мені крістал то повна фігня. З ними не прибирається запах а перетворюється на інший, теж неприємний.
Я багато років користуюсь гарнієр. Недорого і дієво. Слідів не лишає
Забризкана водою• 27 августа 2023
Ответ дляКолишня муза

Не фігня. Якщо мені треба довго бути ’сухою’-то спочатку сода,потім дезодорант. Набагато ефективніше,чим просто дез.
sky-labs• 27 августа 2023
Ответ дляПопадалочка
Именно