Пилосмок працює• 27 августа 2023
Смажені помідори на зиму
Дуже люблю смажені помідори з яйцями. До війни закривала помідори дольками трохи приварені з сіллю (зовсім трішки) і без нічого іншого. Взимку їх як смажити, то смачно виходить, як зараз. Але в цьому році в мене повскривалися 80% консервованих огірків майже на другий третій дні, причину не встановила.
Питання - хтось закривав одразу смажені помідори на олії з сіллю але без оцту?
Чеширская кошечка• 27 августа 2023
Купіть в магазині помідори різані або цілі у власному соці і використовуйте зимою.
Тримбулька• 27 августа 2023
Видела недавно видео как замораживали помидоры порезанные кружочками , перекладывали пакетом целлофановым чтоб не слиплись и в морозилку . Хочу попробовать , думаю что для жарки сгодятся .
Пилосмок працює
• 27 августа 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
А ті, що з маминого городу, викинути?)
Пилосмок працює
• 27 августа 2023
Ответ дляТримбулька
Як варіант так, але з них багато потім води. Та ті, що зараз зібрані, трохи не кондиція заморожувати)
Чеширская кошечка• 27 августа 2023
Ответ дляПилосмок працює
А ті, що з маминого городу, викинути?)
Закрийте з них щось інше, що не повздувається. Чи перевести на сміття помідори з маминого городу то ок?
Та не реву я• 27 августа 2023
Я засолила помідори з зернами гірчиці і коренем хріну. Зверху помідори в банці придавила листком хріну. Так думаю найкорисніше і найсмачніше, навіть розсіл випивається. Минулого року так зробила три банки, а в цьому році 7 і думаю що то мало.
Пэрисхилтонша• 27 августа 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Чого на сміття?
Моя мама консервує помідори з олією без оцту - дуже смачно
Ответ дляТримбулька
Я так для пиццы делаю кольцами. Очень удобно. Перекладываю пищевой пленкой слоями.
Ворожу на каві• 27 августа 2023
Я сейчас варю помидоры с базиликом , очень вкусный соус получается
Там-тарарам• 27 августа 2023
Ответ дляПилосмок працює
Поріжте їх кубиками. Або бленлером і заморозьте. Я морожу і кружечками і подрібнені.
Всміхайлик• 27 августа 2023
Заморозити буде для вас виходом. Маленькі цілими прямо. Тоді під водою шкірку зняли за секунду, перерізали навпіл і смажте собі. Великі і некондиційні - порізаними, але заморозити пласко, щоб відломити/відрізати можна було шмат. Або погугліть, як пілаті закрити
СКИБИДЫШь• 27 августа 2023
Моя мама так завжди смажила, ще цибулю полукільцями додавала. Але рецепт не підкажу