Ростки жимолости• Изменено 27 августа 2023

Прочитала чат групи сина у Телеграм. Тепер не хочу віддавати до школи.

На емоціях зараз, поговоріть зі мною. Це такий бруд, одне матюччя, обговорення порно, і це дітям по 12 років, йдуть у 7 клас. Про школу і навчання одні коментарі матюками, щодо педагогів теж. Мене наче в бруді виваляли. Який може бути престиж навчання чи бажання вчитися у дитини в такій атмосфері? Бідні вчителі, бідна наша країна. Чому ми докотилися до такої деградації? Чи це колектив такий? Жодного відмінника. Ще й класна мого хвалить, каже - кращий учень, а він реально ну хорошист, не більше, не хапає з неба зірок. Жаліється, що його пресують за відповіді на уроках. Пробувати іншу школу,шукати школу онлайн? Чи це норма і я себе накрутила? Дівчата, аж тиск піднявся, обличчя горить, серце калатає, це жах якийсь.
ХвостПистолетом• 27 августа 2023
Училась в Киеве. Я 83года рождения. В районний школе все было, и мат и кто кого бы, и прочие гадости вроде нападение в туалете когда старшеклассник лапает девочек. Перешла в лицей стало получше, хотя и там были в классе компании ребят нормальных и компании оторви и брось, но уже без такой жести.

когдадеЦкие• 27 августа 2023
Я сама з райцентру. Шо вам сказати, там так і є - вчитися не престижно. В селах ще гірше. 15 років тому все, як ви пишете було у мене. Тільки телефонів не було. Якщо у вас є гімназія, переведіть туди. Все іде з родини. В гімназії переважно ходять діти батьків, які шанують вчителів. Діти там краще вчаться і знання якісніші.
ХвостПистолетом• 27 августа 2023
Ответ дляРостки жимолости
От я про що і хочу поговорити, це всюди так, чи нам не пощастило? Ще кілька днів є і 2 школи в пішій доступності.
Вам так не пощастило. Можливо є сенс перевестись до іншого більш сильного класу.
Молчалка• 27 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Я 78 года, школу окончила в 1995 году, у нас такого не было. Я дочь военного, очень много школ и городов сменила. Не было у нас этой грязи
Ну так детей военных может в какие-то специальные школы оформляли.
Доль Чекомбана• 27 августа 2023
ну якщо його гноблять однокласники за відповіді то у вас ще питання лишилися? навіщо ви його в це гетто віддали? знайдіть нормальну школу з нормальними дітьми
Гарачий Чокалад• 27 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Я ваша ровестница, было. Меньше, потому что интернета не было и мы были более отсталые, но было.
Вы прям как бабка, от молодежь, а в наше время....
Бодіпозітівна• 27 августа 2023
Сину подобається клас? Якщо ні, я б перевела. Так не у всіх.
Снежнакомка• 27 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Самые обычные. Закрытая школа была только когда папа за границей служил, а по Украине и тогдашнему СССР школы были там где рядом общаги для военных давали. Там все учились с близлежащих домов
Ирина_Б_• 27 августа 2023
меняйте школу

Потребую апгрейду• 27 августа 2023
Ответ дляРостки жимолости
Навіть не мат, хоча не можна ж писати одними скороченнями і матом. Але оце от живописання кого, як, куди, чим, як би математичну, куди б історичку... У більшості хлопців ще голоси пискляві, і таке смакування подробиць. Я б хотіла, щоб моя дитина вчилась, не боячись осуду і буллінгу від однокласників.
Ви правильно мислите. А хто дитину пресує за відповіді на уроках?
І, якщо у дітей немає інших тем для обговорювання, то це погано, я вважаю, і проблема не в дітях, а в учителях.
Українська зірочка• 27 августа 2023
Ответ длякогдадеЦкие
а лицеи?
ВільнаНазавжди• 27 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Залежить від школи та окремо від настроїв у класі, від компанії вашого сина в класі. Можливо дійсно краще змінити школу бо ні атмосфери ні авторитету вчителів.
Самый адекватный совет
Это не нормально и грустно,что для многих это ок
Потребую апгрейду• 27 августа 2023
Ответ дляЛялька в колисці
А Вы по улице идете, и стайка мальчишек пробегает мимо, из разговоров- кто чью мать того. Они все такие. И девочки тоже. Пройдет.
Не все такие и никогда все такими не были. И дело не в мате, а в отношении их к себе, и другим людям.
Брюльтик• 27 августа 2023
Виховання, мамки ростять лідОрів. Освіта, кліпове мислення, що навʼязується звідусіль.
В шані зараз зовсім не ті люди, не ті приклади.
А я с Рио-де-Житомира!• 27 августа 2023
Вчора сиділи на березі річки, компанія дітей по вигляду 12-13 років. Мат за матом, ну ок, такі періоди, діти різні. Кругом них достатньо дітей від 6 і далі. О в тебе піз ...а потекла, ха ха, в прямому смислі дівчина відповідає тіче і хлопає себе. Я більшість стараюсь зрозуміти, і дитина стикнеться зі всіма тими речами, але я навіть не змогла стриматися. Фу просто
Пані з калабані• 27 августа 2023
В мене мама в такому віці знайшла віршик дуже пошлий і з матютчам. Відібрала, руналась, потім я чула як дорослі його за столом читали і ржали. Тоб то і в нас було, підлітковий вік, він такий😂 попусте. Це як пам´ятаєте вік дитячий, коли вони увесь час про какашки говорять, потім проходе.
Лялька в колисці• 27 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Я такой не была, но и друзей у меня было не особо. Пусть сын автора тоже отличается. Но в классе будут такие дети, это неизбежно.
Потребую апгрейду• 27 августа 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Зараз, у такий час, у нашій країні це менше за що потрібно хвилюватися.
Як на мене
Навпаки, зараз це ще актуальніше, ніж будь-коли. Діти живуть в стресі, і їм потрібно більше уваги, ніж в мирний час.
Бодіпозітівна• 27 августа 2023
Згадую свої шкільні роки, спочатку вчилась в звичайній школі, там був треш, пару дітей з неблагополучних сімей, можуть зробити атмосферу. Потім перевели мене в гімназію, все було зовсім по іншому, коли більшість добре вчиться, добре виховані, решту підтягується. В нас ще й виганяли за неуспішність і поведінку. Я б свою дитину точно перевела з такого класу, нічим добрим воно не закінчиться, підлітки хочуть бути популярними і коли модно не вчитись і матюкатись, ваш син теж може попасти під вплив

Потребую апгрейду• 27 августа 2023
Ответ дляРостки жимолости
Мені зараз взагалі здається що оцей от перехідний підлітковий вік в сприятливій спокійній обстановці згладився б - і все. Моя дитина на канікулах весела і спокійна, а зі школи приходить накручений, нервовий, огризається. Вони там як вовченята.
Якщо немає можливості в інший клас або іншу школу, то краще вже на сімейне перевести.
Перша леді колгоспу• 27 августа 2023
Автор, это начинается подростковый возраст.
Далее будет похлеще, и телефон вы уже не проверите, он будет заблокирован.
Потребую апгрейду• 27 августа 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Я закончила в 99 школу, все было, и курили за углом, и девочки тоже.
Оно было, конечно, но не везде.
Потребую апгрейду• 27 августа 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Да, значит такой континент там собрался.
И учителя такие, что не справляются. Или даже усугубляют обстановку в классе.
Телефон Рубика• 27 августа 2023
Ответ дляРостки жимолости
Это не норма, я своей тоже такого не хочу, и это одна из причин почему учится на дистанционке. Ходит на кучу кружков - там нормальный контингент детей, и интересы совпадают
автор Ростки жимолости • 27 августа 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Є гімназія, завтра сходжу дізнаюся про перевод. Син не проти. У нас реально 3 розумних діток після молодшої школи поступово перевелися де-інде.
ВільнаНазавжди• 27 августа 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Если у Вас такой,не означает,что все дети такие
КапитанльнаЯ• 27 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Я Ваша однолітка, з райцентру і в нас таке було. Я була з хорошої родини, добре навчалась, але в підлітковому віці був такий період рік чи два що з однокласниками розмовляли матюками. Потім пройшло.
Потребую апгрейду• 27 августа 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Она ж про себя пишет. Как у нее в классе было.
ХвостПистолетом• 27 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Що ви хочете. Класова розшарованість почалась. Що дитина вдома чує або в дітсадку або в школі те вона і каже. Вона з того кола де таке це норма.
КапитанльнаЯ• 27 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Я й відповідаю, що у всіх по різному. І це не значить, що з тих дітей виростуть погані люди.