Партизанка• 27 августа 2023

Як вибрати і не помилитися із кольором стін?

Підкажіть, будь ласка, як вибрати і не помилитися із кольором стін. Готова уже нову порцію фарби купити. Думала, що взагалі-то це найлегше, але... До ремонту були світло пшеничного (гарний колір), хотілося б повторити його, але ще в легшій (світлішій) гамі. Купили фарбу, показали на колір, який би хотіли (думали, що хотіли), нам заколорували, а отримали брудно білий. В нас вікна вітальні виходять на північ, нам треба щось світле, повітряне. Не можу навіть пояснити чому ми тикнули саме на неї - ral 9016. Можливо, хтось знає вихід ( крім придбання іншої порції фарби) із перетворення брудно білого простору в світлу, теплу і об´ємну вітальню.
Пригаю-цибаю• 27 августа 2023
Додайте рожевого самі в невелику порцію і спробуйте на стіні чи любий інший колір, який вам подрбається,

ГЛЮкоза• 27 августа 2023
Не хочете фарбувати, тоді замініть лампи на дуже теплі, жовті. Спробуйте на одній лампочці
Natalia505• 27 августа 2023
Нейтральний колір вибирайте.
Файна цьоця• 27 августа 2023
Жодного разу самі нічого в фарбу не додавайте, ви ж потім її не відновите ніколи. Як через пару років треба буде щось підфарбувати - задовбетесь колір підбирати щоб всю кімнату не перефарбовувати. Спробуйте кусок стіни покрасити і дайте висохнути. Краска в банці відрізняється від того що потім на стіні буде. Може вам сподобається ще...