Дівчата,7 тижнів, сильна нудота,їм і одразу починає нудити що знову не можу їсти..
Їм через силу можна сказати..
Що робити з таким станом?
Їм через силу можна сказати..
Що робити з таким станом?
Barselona18• 27 августа 2023
Сочувствую. У меня не было токсикоза аж такого. Помогали прогулки. Попробуйте есть на свежем воздухе.
Мене частково рятувала від сильної нудоти поляна квасова або рео. Але пити маленькими ковтками по-трішки. І перед цим краще уточнити у свого лікаря чи саме Вам можна її пити, бо то залежить чи нема у Вас проблем з нирками чи сечовивідною системою. Також мʼятні цукерки, кислі цукерки( я брала лимонні і апельсинові смоктальні), кислі яблука чи вода з лимоном. Пробуйте) від чогось тай точно стане легше. Але повністю ці симптоми не зникнуть, тут реально треба пережити цей період.
comeonbabyloosecontrol• 27 августа 2023
Найти продукты, которые не вызывают тошноту. Только путем проб найдете то, что поможет.
Я с 6 недели бегала обниматься с унитазом, не могла не то что есть, даже кофе выпить.
Помогли всякие леденцы, мятные жвачки, вода чтоб постоянно под рукой, и желе. Это был мой основной рацион. Прям встала утром, схомячила желе и попустило. И надо было постоянно следить за чувством голода, потому что от него тоже сразу позывы на рвоту были. В итоге мой рацион до 16 недель расширялся за счет помидоров, сыра фета, яблок и еще нескольких продуктов. Никакого мяса и молочки, яиц.
Hanna-Hanna• 27 августа 2023
Шукати «свою» їжу дослідним шляхом. Мені допомагала соломка з сіллю чи крекери солоні кілька штук. Вода з лимоном та імбирем.