ДваДваВісім• 28 августа 2023
Тянет живот после овуляции. Это может быть беременность?
Овуляция была несколько дней назад. Сейчас тянет низ живота как перед месячными. Это может быть первым признаком беременности?
Колупалочка• 28 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
погадать на ромашке или купите может тест?
А где ваш стеклянный шар? :)
🔮
Зілля до весілля• 28 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
А где ваш стеклянный шар? :)
🔮
это только за деньги
ДваДваВісім
• 28 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Тест ещё рано делать
Зілля до весілля• 28 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
Тест ещё рано делать
так не делайте,раз рано
Смячиком• 28 августа 2023
у мене на протязі циклу присутні болі, іноді в більшій мірі, іноді в меншій. тому для мене це не показник. дуже чекаю на вагітність, але поки що не виходить завагітніти(
ДваДваВісім
• 28 августа 2023
Ответ дляСмячиком
І я дуже чекаю, поки що не виходить ((
Смячиком• 28 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
І я дуже чекаю, поки що не виходить ((
я раніше дуже ’прислухалась’ до свого організму, всі ознаки вагітності були у мене кожного разу) тепер не роблю такого, бо тільки себе потім засмучую( Бажаю вам вагітності і здорову малечу!))
ДваДваВісім
• 28 августа 2023
Ответ дляСмячиком
Дякую! Взаємно! 🤗💐
ЛижТолько• 28 августа 2023
Малоімовірно. Тягнути може, коли плідне яйце імплантується в матку, тобто на 6-8 день після запліднення. Запліднення настає від кількох хвилин до кількох днів після статевого акту. Коли, кажете, була овуляція?
ДваДваВісім
• 28 августа 2023
Ответ дляЛижТолько
Позавчера
ЛижТолько• 28 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
Позавчера
Не хочу вас розчаровувати, але це точно не вагітність.