Мотористка• 28 августа 2023
В кого була вагітність без будь яких ознак?
Мені 40 так хочу бути вагітною, от другий день затримки, а я як дурочка не хочу купувати тест щоб не розчаровуватись якщо шось
Успокойся_Успокойся• 28 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Задержка- главный и самый распространенный признак беременности.
но не в 40 лет
Продаю витрішки• 28 августа 2023
Ответ дляNastia Platonova
у мене була.
Помітила аж на 5 місяці, коли поштовхи відчула)))
Ого )) а сколько Вам было лет?
ДелайКак_Я• 28 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
но не в 40 лет
В любом возрасте, большинство беременностей начинается с задержки
Успокойся_Успокойся• 28 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
о чем эта тема?
Ответ дляNastia Platonova
у мене була.
І в мене четверта вагітність така була. Три були чітко та ювелірно сплановані і я вважала, що ’про це усе’ знаю все.
Ну не так сталося як гадалося. На 24 тижні на УЗІ.
Я навіть перші поштовхи на ’капусту дієту’ списувала :)))
Оно само купилось• 28 августа 2023
Ответ для4мама
Жуть
Як_наготую...• 28 августа 2023
у меня, из признаков только отсутствие М и рос живот, больше ничего, никакого токсикоза, изменений настроения, вкусов, гормональных всплесков, изменений в груди и т.д. ничего не было
Мотористка
• 28 августа 2023
Ответ дляNastia Platonova
у мене була.
Прикольно
Nastia Platonova• 28 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ого )) а сколько Вам было лет?
32 роки)) і це третя дитина моя))
В цей період старшому сину було 11, молодшому 9 місяців (передчасно народжений). Годувала його грудним молоком тільки перший місяць, встановила спіраль протизаплідну. Гінеколог попередила що місячні можуть на деякий час бути ледь помітні, або взагалі зникнути (але пізніше все налагодиться). Я зі спокійною душею, зробила собі певну операцію (під наркозом), хірург пояснив що після цього хірургічного втручання деякий час буде набряк живота приблизно місяць, потім зійде. ну мій не зійшов)) Народилася здорова донечкаю Правда, теж раніше терміну.
Тепер маю молодших дітей з різницею у 9 місяців))
Продаю витрішки• 28 августа 2023
Ответ для4мама
А месячные шли?
Продаю витрішки• 28 августа 2023
Ответ дляNastia Platonova
32 роки)) і це третя дитина моя))
Классная история 🥰🤗💐
Пацан к успеху шел• 28 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
но не в 40 лет
Так написали, наче про 50 років.
Успокойся_Успокойся• 28 августа 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Так написали, наче про 50 років.
и что,для автора вообще какая разница у кого и как было
Мотористка
• 28 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А яка вам різниця яка мені різниця, яого ви тут за мене розписуєтечь?
Маю натхнення• 28 августа 2023
Ответ дляNastia Platonova
у мене була.
А затримки не було?
Успокойся_Успокойся• 28 августа 2023
Ответ дляМотористка
сами себя поняли?
МатьЧасть• 28 августа 2023
Ответ дляNastia Platonova
у мене була.
У мене теж)))
Бігла о 9 вечора на роботу, викликали гінеколога. Бо я кричала, що в мене рак
Працюю в приватній клініці головним бухгалтером
Карма хамелеона• 28 августа 2023
У меня третья беременность в 38-39 прошла незаметно. Никакого токсикоза, это было очень необычно) думала с возрастом все должно усугубляться)