Хтось почав вже отримувати виплати другої хвилі виплат для впо?
Byandjixxi• 28 августа 2023
Ответ дляAnna1978a
Что такое вторая волна? Расскажите
Есьть два периода выплат после 15 и 28,В данном случае имеется ввиду что после 28го
Настя -d642• 28 августа 2023
Дніпро нема .
А підкажіть,як це взагалі все робиться.
Типу відразу нараховують там одній області, потім іншій і т.д. чи спочатку приватбанку ,потім моно, потім ПУМБ?
Хтось знає?
(Може я погано сформулювала питання, але просто цікаво)
А підкажіть,як це взагалі все робиться.
Хтось знає?
Настя -d642• 28 августа 2023
Ответ дляAnna1978a
Что такое вторая волна? Расскажите
Ну повинні прийти виплати частині після п´ятнадцятого числа,а частині після 28-го.
От друга хвиля це другі виплати
Настя -d642• 28 августа 2023
Це треба взагалі на гарячу лінію телефонувати,бо може їм не прийшли нарахування..що ж тоді чекати