Не вмію заміряти• 28 августа 2023

Батьки школярів, хочете прикол?)

Завтра вівторок. До початку навчального року лишається три дні.
Директор досі не повідомив класному керівнику про те, де наші діти будуть перебувати на випадок тривоги (у школі укриття немає, в минулому році наш клас взагалі був на дистанційному). Також досі не повідомили, в якому форматі буде проходити перше вересня та який розклад уроків буде.
Цікаво, ми одні такі чи є ще такі «унікальні» школи/класи?
Радикальная• 28 августа 2023
Педрада 30го вот и повидомлять

Не стесняюсь• 28 августа 2023
Боже. Всего три дня осталось.. Надо хоть тетради купить...
ШобВам_КакНам• 28 августа 2023
Дві школи-інформації 0
Organic• 28 августа 2023
Вас ждёт сюрприз в виде дистанционки, а не сообщают, что б не свалили в школу, где очное. У нас так, учителя знают, что дистанционка, но родителям запрещено это озвучивать до 31го числа
ПростоИра• 28 августа 2023
А ви не знали , що немає в школі укриття? Якщо вам треба офлайн перейшли би в іншу школу де воно є, якщо хочете онлайн тоді питань немає 🤷‍♀️
Щось не спиться• 28 августа 2023
У нас сьогодні повідомили, Київ
ДлинноНожка• 28 августа 2023
Ну 1го и узнаете, зачем вам раньше? Или первоклассник?

Не гоню• 28 августа 2023
Запорожье, вообще без тайн - дистанционка. Вопрос будет ли та учеба между тревогами...
ПЛЮС-МИНУС• 28 августа 2023
тоже тишина.
только у младшей что-то там классная в вайбер писала про учебники и что первого можно было бы куда-то сходить с детьми и что она ждёт наших предложений, но предложений не поступило.
ФсеСама• 28 августа 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Розслабтесь, більше, 5 днів))) 1 вересня в п´ятницю, а там вихідні. Теж на вихідні буду купувати все
ПодругаМужа• 28 августа 2023
В нас педрада завжди 31
ДлинноНожка• 28 августа 2023
Ответ дляНе гоню
Да, вас в последнее время кошмарят, держитесь((
От нас отстали немного, Одесса.
Свас в шоке• 28 августа 2023
У нас дві зміни буде, бо ремонт обіцяний навесні ще не починали
Але хто на якій теж таємниця, репетитор хоче вже скласти графік, а ми не знаємо коли донька буде зайнята в школі
Кондуктор маршрутки• 28 августа 2023
Розкладу ще ні в кого нема.
Може, скажуть 31-го.
Про лінійку в одній школі знаю, про її відсутність в іншій школі - теж вже повідомили (діти в різних школах).
З укриттям, звісно, біда. Це за три дні не вирішиться, вже б мала бути інформація
Не гоню• 28 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
От нас отстали немного, Одесса.
Да, юго-восток весь в ’отличных’ условиях... Взаимно
ДлинноНожка• 28 августа 2023
Ответ дляOrganic
Во всех городах?
Метелики на душі• 28 августа 2023
Ответ дляOrganic
Т.е. ? Откуда такая информация? Вьі из районо?
Кривая спроса• 28 августа 2023
Я только знаю, что у детей опять классная будет другая. И все) Но мы харьковчане, у нас в общем-то понятно, что удаленка. По крайней мере у тех, кто не вызвал я в метро учиться.

До 1сентября ещё куча времени)

А расписание, думаю, у нас как обычно, месяца два будет ’устаканиваться’ все равно. Восьмой класс, я уже не дёргаюсь.
Метелики на душі• 28 августа 2023
Ответ дляЩось не спиться
У нас сьогодні повідомили, Київ
Що саме?

Organic• 28 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
Во всех городах?
Во многих, где несколько школ, работающих в разном режиме. Родителей достала дистанционка, вот и забирают документы. У нас уже ушло по 5-6 учеников в каждом классе
Не стесняюсь• 28 августа 2023
Ответ дляФсеСама
Фух)) Спасибо)) точно, там же выходные)
ДлинноНожка• 28 августа 2023
Ответ дляНе гоню
У нас пока в школе собираются учить. Хотя укрытия толком нет, это просто помещения с заложенными мешками с песком окнами. Если честно, не понимаю смысла такого.
Yuliya-23• 28 августа 2023
якшо укриття нема, то і школа не може працювати, нажаль ( так шо дистанційне в такому випадку то накраще. У нас в місті позєднували школи, і той формат навчання шо пропонують для дітей то просто....
Щось не спиться• 28 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Що саме?
Як пройде 1 вересня, що з укриттям все ок
Рита-8e7c• 28 августа 2023
Є ми. Я мама майбутньої першокласниці. Тільки сьогодні добилася, щоб мене додали у групи телеграм.
Подавала документи до однієї школи, потім почула про навчання у метро. Вирішила, що спробуємо. Всі заяви писала, але моя школа все мені не казала куди подавати документи, щоб навчатись у метро. Сказали зошити друковані купити, бо по нуш вони всі однакові. І тільки в минулий четвер сказали куди подавати документи на навчання у метро. Я пішла подавати, мене перекинули до іншої школи. Сьогодні ледь-ледь добилася, щоб у групу додали. А там вже всім і підручники видали, і віршики на 1 вересня, і зошити замовили (зовсім інші ніж я купила). Тепер буду купувати ще зошити, завтра за підручниками і хочу, щоб віршик дали, бо моя хоче розповідати і каже, що образиться, якщо всі будуть, а вона ні.
P.S. А ще в першій школі, в яку я подавала, вчителька українською пише: ’Це я случайно вам написала’, а в школі-метро пише: ’нажаль’. І як ці вчителі дітей вчать? І це гарні школи за рейтингом, в центрі міста, вчителі вищої категорії.
Розбещена цяточка• 28 августа 2023
завтра в школе родительское собрание, все и узнаем.
Yuliya-23• 28 августа 2023
Ответ дляНе гоню
та у випадку вашого міста зрозуміло,. бо часто долітає (
ДлинноНожка• 28 августа 2023
Ответ дляOrganic
У нас частная школа, было три класса по 16 чел, остался один 19. Все в загранке. Из 19 в школу будут 14 ходить. У нас можно выбрать, онлайн или в школу
Ні за холодну воду• 28 августа 2023
мы на дистанционке! какая школа сейчас
Зоя Жорівна• 28 августа 2023
В нас так само.