Гравіцапа• 29 августа 2023
Посоветуйте хорошего мастера маникюра, левый берег Киев
Буду благодарна
В танке• 29 августа 2023
066-920-32-60 Алина. Хожу уже давно. Мастер отличный все стерильно. Пыталась перейти к другой, но все не то...Метро Левобережная, ТЦ Комод.
Некомильфо• 29 августа 2023
Ответ дляВ танке
Сколько по времени делает? Я недавно ходила к новой, 3 часа. Ногти толстые.
А моя мастер за 40 минут делали маникюр с покрытием гель- лак отлично с френчем. Ищу дальше.
Лорка-хлорка• 29 августа 2023
0663657972 Вікторія. на просп. Червоної Калини, 26 (Маяковського). приємна дівчинка, швидко робить нігтики, у мене завжди якісь дивні дизайни, справляється)
Гравіцапа
• 29 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Тоже пошла к новому мастеру , по итогу делала 3 часа, лак слез через 2 дня. Кароче…….
Некомильфо• 29 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Понимаю вас
Некомильфо• 29 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Це в салоні? А швидко це скільки? Відкриває при вас крафт пакет?
Некомильфо• 29 августа 2023
Ответ дляВ танке
Там салон в Комоде?
Лорка-хлорка• 29 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
при мені відкриває. орендує приміщення , з моїми ’узорами’, дизайнами і вибадами година і 15-20 хвилин
Некомильфо• 29 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Дякую!
В танке• 29 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Алина делает маник. часа полтора примерно. Но очень качественно. Я когда пошла к новой, она мне за 50 мин. сделала. Потом с тем маник. мне к Алие стыдно было идти. НО это выбор индивидуальный, кому что нравится.
В танке• 29 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Пакет при мені відкриває завжди, пилочка нова...
Некомильфо• 29 августа 2023
Ответ дляВ танке
Спасибо. Все равно это не 3 часа
Некомильфо• 18 сентября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Щиро дякую вам! Ходила до Вікторії, дуже задоволена!
Тепер шукаю ще перукаря, якщо у вас є хороший, поділіться, будь ласка, контактами. У мене хвилясте волосся, каскад, поки що ьак стрижуть, що копна волосся просто
Лорка-хлорка• 19 сентября 2023
Ответ дляНекомильфо
Рада, що Вам сподобалось, як працює Вікторія) перукаря знаю, дуже дотошна, стриже кожну волосину, як на мене-довго. Але дуже старається
Некомильфо• 19 сентября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
А довго - це скільки приблизно? Де вона працює?