Коко На Страже• 29 августа 2023
Можно ли заламинировать ИНН?
Доброе утро. Вопрос на засыпку.
Можно его ламинировать?
Коко На Страже
• 29 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
А для чого доказувати і кому? Я ще й ФОП була, все добре. Та й новий не видають взагалі. Я змінювала прізвище, стоїть копія і не справа 3-х хвилин. Ви людину не вірно інформуєте.
Я когда меняла фамилию, мне новый выдали. У меня вообще в сумме 4 ИНН почему-то:) хотя фамилию меняла два раза только, когда вышла замуж и развелась.
Менее Более• 29 августа 2023
У нас св.о браке(больше 15лет ему), тогда ещё заламинированым выдали. А в этом году пришлось снимать. Минут 20 на это ушло и часть печати с подписью
спальное место• 29 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Можна заламінувати. Всі свідоцтва дитячі заламіновані, мій ІНН ніхто і слова не сказав.
Аналогічно. Скільки було шансів його порвати або вимазати, лише ламінація спасла.
Коко На Страже
• 29 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Всі документи є в Дії.
А как их оттуда в банке предъявить?
Тундиринда• 29 августа 2023
Ответ дляКоко На Страже
А как их оттуда в банке предъявить?
Показать в телефоне, но это в том случае, если не нужен бумажный вариант.
А вобще правильно, просто сходите получите новый, там будет написано дубликат и его заламинируйте и делов-то.
спальное место• 29 августа 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Свідоцтва про народження дитини не можна ламінувати, мене змусили замінити, бо як видаватимуть паспорт на тильній стороні свідоцтва роблять запис
Воно зрізається по периметру легко і можна робити надпис будь- де вже на папірці.
Коко На Страже
• 29 августа 2023
Ответ дляТундиринда
И им этого достаточно?
спальное место• 29 августа 2023
Ответ дляВсюди влазю
Потім ці всі розумники будуть строчити теми як розламінувати документи
А що в цьому складного?
Обрізається ножицями по периметру.
Акуна_Матата• 29 августа 2023
Ответ дляспальное место
Я ж писала, мене змусили робити нове свідоцтво, це було років 6 тому
спальное место• 29 августа 2023
Ответ дляВсюди влазю
Розумниці.
І правильно вони роблять.
спальное место• 29 августа 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
ламінували тільки перед
Бічні сторони
ТАЗератти• 29 августа 2023
Ответ дляВсюди влазю
Справа часу
Як ви через ламінацію докажете оригінальність підписів і печаток?
Не смешите. Мой ИНН лет 25 как в ламината и у всех родственников. Ни одного вопроса никогда не возникало
спальное место• 29 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Всі документи є в Дії.
В мене водійського немає, не підтягується
ТАЗератти• 29 августа 2023
Можно заламинировать старый ветхих, но при ксероксе будет плохо видно.
Можно получить новый в налоговой и заламинировать.
Можно получить пластиковый id паспорт и там уже стоит ИНН на обратной стороне.
Коко На Страже
• 29 августа 2023
Ответ дляТАЗератти
У меня и так айди паспорт, но много где все равно просят инн
ТАЗератти• 29 августа 2023
Ответ дляКоко На Страже
Заламинируйте старый.
Забризкана водою• 29 августа 2023
Ответ дляTaFo
ви твлтки не хвилюйтнсь. нащо вам ото все.
Не хвилююся) Автор вже відкоригувала помилку, все прояснилося)
наКоблучках• 29 августа 2023
Ответ дляКоко На Страже
А если он уже ветхий достаточно?
Вы потом не сможете сделать его нотариально заверенную копию в случае необходимости. Плюс могут отказаться принимать где - то и оригинал, ибо в случае ламинирования нельзя быть уверенным в оригинальности документа
наКоблучках• 29 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Це вам просто щастить
Снежнакомка• 29 августа 2023
Ответ дляспальное место
Треба через сайт поліції
Снежнакомка• 29 августа 2023
Ответ дляКоко На Страже
А как их оттуда в банке предъявить?
Дуже швидко і просто.
Люди ви серйозно?))
Снежнакомка• 29 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Ні, банкір скидає електронну версію стбі.
Снежнакомка• 29 августа 2023
Ответ дляtereska
Це ламінують люди, які не зіткнулись з проблемою перекладу, апостилю та нотаріального завірення документів.
Тоді йдуть за дублікатами і забувають про ламінування назавжди.
100%
ЛижТолько• 29 августа 2023
Почему бы сразу не выдавать заламинированые документы, а не просто бумажки.
Корсет_на_шурупах• 29 августа 2023
Ответ дляtereska
Так документи вже видають заламінованими. І свідоцтва про шлюб, і про народження. Їх що повертати з вимогою видати неламінований документ?