Дама_с_караваем• 29 августа 2023

Доброякісна пухлина у кота

Всім ранку.
Дівчата, хотіла б почути думку власників котів з доброякісними пухлинами. Котику вже 16 років. Пухлина є вже півтора року, з моменту появи виросла з горошини до утворення діаметром приблизно 2 см. Ніби вона йому й не мішала. Звісно зверталися до лікарів. Робили пункцію сказали ніби доброякісна. Але одного разу вона наривала, він її собі знайшов та розлизував. Наче залікувати і вона трохи зменшилася у розмірах. Тепер знов, але вже хуже. Розлизує вже третій день і на верхівці пухлини з’явився такий собі кратер, який не заживає. Спочатку мазала метіленовий синій, він добре загоює, але походу чухаються йому ранка(( вночі побачила що знов розлизав. Обробили вночи перекисом водню та наклали левомеколь під пластир. Звісно повезу знов до лікаря. Але((( знаю що скажуть робити видалення, це зрозуміло. Але((( йому 16 років. Хронічна ниркова недостатність другої стадії, показники трохи ниркові вже повільно повзуть вгору, прогресує. Я дуже боюся що помре після видалення . Мені дуже важко про це думати, вже запухла вся, з ним пов’язані найкращі моменти мого життя, він мені дуже близький. Я не можу усвідомити що скоро прийде момент коли його не стане, в нас дуже сильний емоційний звязок. Я боюся що не витримає серце наркозу, я боюся що наркозу не витримають нирки і знов буде нирковий криз. Чула також багато випадків коли після втручання котики швидко помирають. Може хтось поділитися у кого як було? Чи може хто ветеринар та зможе по людські порадити, а не з метою збагачення. Я заплатила б любі гроші аби він жив, але… розумію що можу швидко з ним попрощатися або під час операції або після їзза ускладнень. Поки що знайшла в порадах купити Флоксі спрей для загоєння ран, ніби радили при пухлинах, вже зранку замовила, буду пробувати. Ще в тому місці де пухлина- на боку, як під передньою лапкою ближче до боку, як її фіксувати щоб не лизав???? Попонку зараз дуже жарко вдівати, він із-за спеки і так весь час лежить і важко йому.. поговоріть з мною? Мені важко, дуже
ЛижТолько• 29 августа 2023
Київ?
Natalia505• 29 августа 2023
Який красунчик, здоров´я йому.
Аль де Барановна• 29 августа 2023
Шукайте попону з натуральної тканини, максимально легку, спека скоро спаде і буде трошки простіше. Кіт є членом родини, я вас розумію. Тримайтеся. Я не знаю, чи впливає подразнення поверхні пухлини на її можливе ’переродження’ чи перебіг хвороби загалом, але звісно краще намагатися не давати йому її дерти. Якщо виходить. А якщо ні -- то в жодному разі не звинувачувати себе. Ви робите для нього все можливе, у нього хороша любляча сім´я і гарні умови життя. Бажаю, щоб одужав і був довгожителем.
Спілий баклажан• 29 августа 2023
Удалить и забыть. И по симптоматике похоже на злокачественную.
Каркуша Клара• 29 августа 2023
Якщо прориває, то швидше за все могло бути переродження у злоякісну, потрібно знов зробити біопсію. Якщо злоякісна то краще таки спробувати видалити і почати хімію, інакше він все одно довго не проживе але жити буде з болем(((( Якщо доброякісна, то тоді можливо має сенс боротись з розлизуванням, або видалити під місцевим наркозом , або можливо під газовим наркозом. Консультуйтесь з лікарями і краще з 2-3-мя.
автор Дама_с_караваем • 29 августа 2023
Ответ дляЛижТолько
Київ?
так, а що?
автор Дама_с_караваем • 29 августа 2023
Ответ дляСпілий баклажан
16 років. ХПН. Де гарантія що перенесе операцію?
Серце може не витримати. А також ниркові показники, креатинин вже 230 і росте не дивлячись на догляд. Будь яке втручання викликає різкий ріст показників до ниркового кризу- знов крапельниці. А може і так піднятися що вже не знизимо іх. Тому і створила ще раз тему. Попередня була півроку тому. Доті обійшлося і пухлина сама зменшилася і заспокоїлася.. Зараз знов
автор Дама_с_караваем • 29 августа 2023
Ответ дляАль де Барановна
Дякую((( я стараюся звісно. Вже два роки ми живемо з ХПН. ВІн не ість сам. Годую вже два роки зі шприцу дієтичним кормом, бо ящо годувати звичайцним, то ниркові показники летять догори і привіт крапельниці. Навчилася робити підшкірні інфузії, уколи, давати ліки. Але.. з пухлиною відчуваю що безсила. Це дуже важко. Він тільки для сина та чоловіка член родини. Вони кажуть- змирися і дай йому спокій. А він мені настільки близькій, що я не можу змиритися...не можу((
автор Дама_с_караваем • 29 августа 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Воно якби не прориває. Він ії в себе знайшов, за цікавився і нализав. Сам зірвав зверху поверхню шкіри. До того як він іі не лизав, вона була, але була спокійна. А зараз там запалення
Аль де Барановна• 29 августа 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Ви для котика робите більше, ніж деякі люди для своїх родичів-людей, я серйозно. Ви молодець. Кіт все розуміє і вдячний вам. На жаль, на деякі речі в житті ми вплинути не можемо, як би нам цього не хотілося... Навіть якщо станеться погане (хоча сподіваюся, що він все ж одужає), то спогади, добро, любов і ласка, яку ви дарували одне одному, все одно лишаться з вами. І ніяка хвороба цього не забере.
Спілий баклажан• 29 августа 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Это всё понятно, но опухолевый инфильтрат в организме приведет в том числе и к интоксикации, где почки пострадают первыми, только дома Вы ничего не сможете сделать + упустите время.
Сама собі лікар• 29 августа 2023
В мене стериліщована кішка мала схожу пухлину.
Теж старенька,я не щазотіла її різати..робила попонку,перев*язки.
Сильно вихудла,але їла нормально.
Її не боліло,бо мурчала до останнього.
Тримайтесь,автор