Mede• 29 августа 2023

Тоніка: чим замінити? Дівчата, підкажіть

Маю освітлене русяве волосся. Щоб нейтралізувати жовтизну між фарбуваннями, епізодично користувалася Тонікою. Не можу знайти нічого подібного в магазинах
Mary8478580• 29 августа 2023
Купите просто тонирующий бальзам.
Типа СПА-МАСТЕР
автор Mede • 29 августа 2023
Ответ дляMary8478580
Купите просто тонирующий бальзам.
Типа СПА-МАСТЕР
Не те...
ann_plus• 29 августа 2023
Нормально пофарбуватись
Mary8478580• 29 августа 2023
Ответ дляMede
Не те...
Ну он не такой едкий.
Если нужно прям ядрено, а не снять желтизну, то лучше просто затонироваться краской как положено
автор Mede • 29 августа 2023
Ответ дляann_plus
Нормально пофарбуватись
В мене таке волосся, що як і чим не фарбуйся, а жовтизна все одно з´являється. Не одразу, а десь тижнів через 2 після фарбування
ann_plus• 29 августа 2023
Ответ дляMede
Це не волосся, це такі майстри вам попадалися, жовтизна коректором нейтралізується
Gren• 29 августа 2023
Такой шампунь
автор Mede • 29 августа 2023
Ответ дляMary8478580
Ну он не такой едкий.
Я тоніку використовувала не в чистому вигляді, а додавала у воду і ополіскувала після миття. Дуже гарний відтінок виходив. Мене постійно запитували - чим це я фарбую волосся?
автор Mede • 29 августа 2023
Ответ дляGren
Такой шампунь
Дякую, подивлюся, спробую
Сытая Кошка• 29 августа 2023
В Авроре беру тонирующий кондиционер, 44 грн стоит, лаванда и дымчатый розовый, смешиваю с шампунем,вспениваю- тонирует отлично.
Сверху масочку.
автор Mede • 29 августа 2023
Ответ дляСытая Кошка
Сверху масочку.
Дякую, бачила. Хотіла купити і щось засумнівалася. Подивлюся на нього краще
Masha 2506• 29 августа 2023
Ответ дляСытая Кошка
Сверху масочку.
А можно название или фото?
автор Mede • 29 августа 2023
Ответ дляann_plus
Роками фарбувалася сама. Досить непогано виходило. До перукаря тільки на стрижку ходила. Минулого літа вирішила: я ж вже наче доросла тьотя, буду ходити фарбуватися до салону. Там мені спочатку освітлення коренів порошком, потім тонування. Перший раз було наче нічого. На другий раз я захотіла більш холодний відтінок і як результат - фіолетове волосся, наче у совкової бабусі, що іридою пофарбувалася Майстер сама від результату ох..., давай мене повторно порошком - майже не допомогло. Я майстру сказала ’дякую’ і більше до неї не зверталася. Добре що це було в кінці листопада, то я в шапці два тижні ходила, поки все не змилося. Потім волосся почало просто обламуватися. За тиждень мало лиса не залишилася. Тепер от відрощую
Сытая Кошка• 29 августа 2023
Ответ дляMasha 2506
А можно название или фото?
Я добавляю их в шампунь, вспениваю на руках и быстро вспениваю на волосах. Хожу 3 -5 мин.

Когда добавляла в маску могло браться кусками/прядями, с пеной шампуня ложится равномерно. Так посоветовала парикмахер.

Лавандовый- более концентрированный цвет, розовая дымка- понятно по названию, акварельная.
автор Mede • 29 августа 2023
Ответ дляСытая Кошка

Пішла в Автору)
Masha 2506• 29 августа 2023
Ответ дляСытая Кошка

Спасибочки