Копуша• сегодня в 20:43

Купити НМТ

Добрий вечір!
Ми живемо в Польщі з 23 року, але зараз розглядаємо різні варіанти подальшого життя.
В тому числі повернення до України.

Скажіть, будь ласка, чи хтось має досвід купівлі балів на НМТ або маєте знайомих з таким досвідом?
Знаю, що багато діток за кордоном складають нмт, може тут це простіше влаштувати?
Або вступали у внз без нмт😉?

Усіх особливо праведних прошу проігнорувати це питання.
Вам телефонограмма• 2 часа назад
Ответ дляХата на мати
Кстати, в Поплавского можно без НМТ поступить
Только в коледж. Всё, прикрылась лавочка, минимальный бал нужен даже туда.
Хата на мати• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
Якщо б шановне мон не додало історію України починаючи з палеоліту, такого б питання не стояло)))
А в Польше, историю Польши сдавать не нужно?
автор Копуша • 2 часа назад
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Аби ляпнути. Ні, купити неможливо. Чисто теоретично, якщо така можливість і існує, то це із розряда корупціі високого плану, ваші якісь 100-1000 баксів це не покриють. Ви розумієте, що всі результати потрапляють відразу в єдину базу, а потім в реєстри. Ви збираєтесь за свої копійки зламати реєстр? Дешевше оплатити навчання на контракті.
А ніхто і не каже підробляти в системі.
автор Копуша • 2 часа назад
Ответ дляХата на мати
Ні! Уявіть собі! Так само як і в нас до 23 року!
Вам телефонограмма• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
За 5-6 месяцев, если заниматься по часу в день, можно прекрасно выучить историю. Да, на 200 баллов вряд ли, но проходной бал будет точно. И не обязательно репетитор, есть куча материалов для самостоятельной подготовки к нмт, было б желание
Хата на мати• 2 часа назад
Ответ дляВам телефонограмма
Я видела набор зимний был, то писали без НМТ
Залізна пані• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
Шкільна історія настільки примітивний предмет... Ви щось занадто все ускладнюєте. Я б ще зрозуміла якби були страждання по математиці чи фізичці (хоча і вони там де тестова частина нескладні), але історія... Ще раз там більшість питань з розряду тих, що вирішуються логічно. Найбільш підходящий варіант. Цього достатньо щоб набрати мінімально-середній бал.
Фиона Шрековна• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
а чого б не здати? Мені здається якщо є хоч базові знання то на мін бал здати не проблема. Я у 45 років ходила заради цікавості набрала 160 балів. Просто від нефіг робити. не готувалася.
Я готувалася. 38 років було мені коли вступала до вишу. Але двоє дітей малих, не так багато часу займалася. Два предмети тоді було. 182 і 181.5. Вступила на заочне на бюджет.
Відкушу все що стирчить• 2 часа назад
Ответ дляХата на мати
Зимний набор для нулевого курса. То вы не дочитали. Это вообще не университетское образование
Атятя_тётя• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
А історію Польщі ваша дитинка вчить, аж гай шумить ?
Залізна пані• 2 часа назад
Ответ дляФиона Шрековна
Я взагалі не готувалася. Пішла просто заради цікавості подивитися як воно.
Вам телефонограмма• 2 часа назад
Ответ дляХата на мати
Писать то писали, но то хитрая реклама. В универ нужно нмт с проходным балом. И у них есть коледж, куда идут все, кто не смог набрать минималку на нмт.
Атятя_тётя• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
Просто до 23 року ? нашої хоча б ери ?
Бо я школу закінчувала 26 років тому і історію ми вчили дуже прискіпливо, екзамени здавали також !
Відкушу все що стирчить• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
Тут не погоджуюсь. Я без підготовки ходила три роки тому здавала, важко, якщо не готуватися. У мене найгірший результат саме з історії вийшов - 151 бал, в той час як укр і математика - 190 і 198
Дуб береза• 2 часа назад
Ответ дляКачка в тапцях
Якщо ваша дитина така бездарна, то і вчитися не зможе.
Це дибілом треба бути, щоб не здати.
Як таке можна людям писати? Самі підіть його здайте, вам не помішає для підняття IQ
Качка в тапцях• 2 часа назад
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ага, у мене подруга така ж .
Каже - нехай я за дітятку уроки зроблю, щоб не напружувався, а мнт куплю.
Олігархіня знайшлася. Сама живе з дітяткою на 20 000.
Ну, удачі....

Мої вчаться, ми не олігархи.
Знову Я• 2 часа назад
Ответ дляВам телефонограмма
Не знаю когда было можно. Дочка хотела туда в 21 году и даже тогда спрашивали, ну есть же у вас ЗНО. Хотя на сайте типа написано без.
автор Копуша • 2 часа назад
Ответ дляКачка в тапцях
Ага, у мене подруга така ж .
Ну, удачі....

Мої вчаться, ми не олігархи.
То не заздріть тим хто нормально заробляє та може дозволити, не хвилюватись своїй дитині😂
Залізна пані• 2 часа назад
Ответ дляВідкушу все що стирчить
З чим саме ви не згодні? тобто можна взагалі не готуючись , нічого не вивчаючи додатков, чисто на логіці та залишкових заннях набрати 150 б і це типу не легко? Вам посперечатися заради мистецтва чи що?
Атятя_тётя• 2 часа назад
Ответ дляКачка в тапцях
Ага, у мене подруга така ж .
Ну, удачі....

Мої вчаться, ми не олігархи.
Знання навіть олігархи не можуть мати без навчання, золоту флешку для мізків ще не придумали )
Залізна пані• 2 часа назад
Ответ дляДуб береза
Я здавала 45 + років. на середній бал нічого складного. 160 б, при тому що школу закінчила майже 30 років тому...
Вам телефонограмма• 2 часа назад
Ответ дляЗнову Я
Там до 23 или 24 года, на некоторое творческие специальности, можно было пройти без нмт. Их там было не много, но было такое.
Відкушу все що стирчить• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
Можна запросто пролетіти без підготовки і не скласти. Зараз у більшість вузів мін 130. Якщо пійти просто так, не відкриваючи підручник, то випадково можна і на 160 здати, і на 120.
Атятя_тётя• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
В мене є така знайома, її мама мала бізнес ще в нульові, так вона навіть до школи не ходила - свідоцтво купили, в вуз не вступала, бо і так розумна )
Тільки бізнес заглох, а тітка в 40 років без освіти залишилася !
Знову Я• 2 часа назад
Ответ дляВам телефонограмма
Она хотела на сольний спів, и все равно уточняли , есть ли. Так что не знаю, куда можно было?
Ужгород• 2 часа назад
Усіх особливо хиьрожопих прошу вкладати гроші в інтелект свого малятка, а не на хабарі нмт.
Ні, це неможливо, процедура повністю прозора.
автор Копуша • 2 часа назад
Ответ дляАтятя_тётя
Ну от і радійте одній невдачі на 10 тисяч щасливих дітей😁
Виниловая пластинка• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
По своїй не судіть)
Вам правду сказали. Якщо на мінімальні бали дитина не може стати, то з першого курсу вилетить.
Качка в тапцях• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
Гигиги.
20 000 грн нормально заробляє?
Качка в тапцях• 2 часа назад
Ответ дляАтятя_тётя
Отож.
Без знань нікуди.