Хитрушка-чекушка• 29 августа 2023
В Днепре полицейские убили мужчину
Появилось видео, как вытянули жену с машины(у него ягуар) , начали бить, он кидался на них, убили.
natallochka• 30 августа 2023
Ответ дляДевушкаЛав
Короче,быдлан был пьян , избил двое полицейский, перед этим нарушил грубо правила. Вообще не понимаю кто его оправдывает и при этом жалеет «деток» 🤦♀️которые подначивали отца бить полицейского и обзывали матом полицейскую 🤦♀️🤦♀️ и это им лет по 10-12. А что вырастит? Батя подавал им пример как вести себя с полицией🤦♀️ну что ж теперь они запомнят на всю жизнь этот урок
ДевушкаЛав• 30 августа 2023
Ответ дляПтица-синица
Та она вообще какой-то колхозной внешности и стиля, наверное шлепки скинула и полезла. На фоне его бывшей жены конечно контраст, та хорошенькая
Вот и я так подумала, когда увидела эту любовницу)))
Ответ дляПавлик Равлик
Вони встигли з жінкою помінятись. Можна було на початковому етапі вирішити все мирно. Відео, де видно, що саме мужик був за кермом, з´явилось пізніше. Поліцейські цього достеменно не знали.
Один хрен, быдло получил премию Дарвина . Не жаль! Интересно что теперь запоет , после видео с нагрудных камер,такой же быдло депутат, любитель облизывать тарелки в ресторанах , забыла его фамилию . Вот эта жирная мразь выкакал видосик в котором называл полицейских погаными мусорами и что они должны сидеть пожизненно
Ответ дляnatallochka
За кордоном його б ще розстіляли в машині. А якби це бидло по дорозі не дай бог зачавило ваших дітей то ви мабуть би зовсім інше писали
во Франции застрелили. и в итоге полицейского посадили. ещё и неделю потом Франция отгребала бунты и заворушки мигрантов, одного из которых и убили. за границей все так справедливо как кажется
Ответ дляПавлик Равлик
А заплатили б штраф 200 гривень, не ви@буючись і всі були б живі і здорові...
Так а як не показати всім, що вони королі життя?? Діточок вже навчили кричати : па-па мачи его!! Любовниця поруч, сини, тато пьяне в дрободан, плювати на всіх і кожного- гарний приклад для нашого суспільства
Павлик Равлик• 30 августа 2023
Ответ дляОлечка79
Не отримав премію, встиг розмножитись
natallochka• 30 августа 2023
Ответ дляNifertity
Нападати на озброєнних правоохоронців при виконанні ними службових обов’язків та завдавати серйозні тілесні ушкодження через зупинку за порушення правил руху у центрі міста - порушення закону.
Вбивати неозброєну людину та порушувати порядок застосування зброї - також порушення закону.
Всього цього могло не бути, якби водій машини виконав законні вимоги поліці та вийшов з машини.
А тепер один порушник затриманий, а інший - мертвий.
У затриманого поліцейського є аргументи на свій захист, він рятував свою напарницю. А того, хто напав на поліцейських, вже нема.
Раз на кілька років коли такі випадки трапляються, суспільство спалахує, і тільки тоді згадується, що надійних нелетальних засобів ураження типу електрошокерів у поліції нема. І що на відміну від розвинених демократичних країн у нас погано регламентуються права та обов’язки поліцейських та громадян під час затримання. Замість необхідного забезпечення та озброєння, у нас треба захищати закон у нечітко виписаних законом ситуаціях.
Так буде і цього разу. Попереду суд на роки, йде війна, уряд та парламент зайняті завжди чимось іншим, люди гинуть десятками кожного дня у багатьох місцях, кожного дня нові виклики, нові емоції затьмарюють старі багаторічні проблеми…
Ви що монологи для депутатів пишете? То вам не сюди. За кордоном поліція завжди права, і це норма. Це буде урок для всієї сімейки і якщо ви нічого не зрозуміли то і для Вас.
Ответ дляSoufit
Взагалі трошки дивна функція блокування. Я думала, що при блокуванні автоматично втрачаєш можливість писати заблокованому. Треба буде запропонувати адміністрації, щоб удосконалили.
Так, буває смішно: воно тебе заблокує і строчить відповіді) наче яке недолуге)
Птица-синица• 30 августа 2023
Ответ дляДевушкаЛав
Ну ему под стиль и уровень) наконец-то встретил бабу своей мечты и так тупо не сложилось) прям Бонни и Клайд по-днепровски
Мені здається, що поліція, як орган влади потрапила у власну пастку. Те, що сталось - цілком закономірне явище. Коли кожний багатій чи людина зі зв’язками може просто відкупитись від будь-якого злочина, коли колишні даїшники брали хабарі, дозволяли сідати п´яними за кермо. У мене в Харкові є такі знайомі, які є кримінальними елементами, сідають п’яними за кермо, бо є зв’язки у органах, що мають з ними боротися. Страшний парадокс. Після реформи в нацполіції були невеликі зміни на краще. Наша держава намагалася бути більш правовою, і тут виник такий собі конфлікт інтересів. Правопорушники ще не звикли виконувати закон, а поліція до кінця не вигнала з себе внутрішнього бандюка. Такі люди, як водій авто, звикли, що вони безкарні, такими їх зробили поліція і даі. Обидві сторони підгодовували своїх внутрішніх звірів. Потрібно змінюватися обом сторонам. Поліції підвищувати рівень кваліфікації, громадянство визовувати через суворі, високі штрафи.
Стосовно того, що відбулась на відео. Мені здається, що поліція надто довго намагалася розмовляти з людьми ввічливо, хоча внутрішньо була вже заведена. Вже був ґрунт відповісти агресією на агресію. Як тільки поліція відчуває, що вона намагається все робити за законом, але вже є точка кипіння, то потрібно викликати підкріплення. У підкріплення був би ресурс діяти більш компетентно.
natallochka• 30 августа 2023
Ответ дляNifertity
У нас вже є смертна кара? Ви адекватна людина?
Я так, а ви ні. Не потрібно застосовувати психологічні штучки, ви видно проплачений ботик в підтримку ягуара.
Фу...
Птица-синица• 30 августа 2023
Ответ дляShipowner
Сидела босиком, они ж любители еще и ноги на торпеду выложить)
Та она ж наверное до этого только на 99 и 20летних бумерах каталась. А тут, епта, Ягуар!
Еще и с новыми стеклами и лобовухой)))
Ответ дляnatallochka
Фу...
Взагалі ні, я пересічна людина, але дивлюсь з боку цінності людського життя. От самі подумайте, копів було двоє, а у того бидла ніби-то не було зброї? І я так розумію, у копів мали би бути палиці, та досвід як вирубати, а особливо п`яних.
Та ціла методика має бути як вони працюють в парі проти авто. Де стояти, що робити, вони повинні були цьому вчитись...
Гарно було би якби його там побили, мордою в асфальт потицяли, і посадили за напад на поліцію.
А так...
Ответ дляnatallochka
Подивилась відео. Хто ці люди що виправдовують цю пяну мразоту? Ви взагалі чули що він казав жінці полісменці? І діти такі ж. Народ ви реально це підтримуєте?
а чому ви вирішили що ті хто пише що поліцейський можливо перевищив повновноваження виправдовують цю бидлоту?
ще раз напишу цивілізоване суспільство відрізняється від дикого відсутністю покарань без суду
ви хочете жити в дикому?
чкою б мразотою не був злочинець, не допустимо карати його на емоціях
ви хочете жити в дикому?
Птица-синица• 30 августа 2023
Ответ дляNifertity
А так...
Только его не посадили бы, а отмазали, а полицейскому бы написали догану...
natallochka• 30 августа 2023
Ответ дляBLUE_SKY
ви хочете жити в дикому?
Це був самозахист як мінімум. А якщо проаналізувати то можна розцінити як напад і побиття поліцейских
Ответ дляNifertity
А так...
А так, при непокорі поліції і нападі на неї отримав пулю в спину
Що є закономірним
Ответ дляNifertity
А так...
Ви прям всі по одній методичні пишете, захисниці Ягуара.
Він голову поліцейській проломив, альо
Ще ’дітачок в машині’ згадайте
Він голову поліцейській проломив, альо
Ще ’дітачок в машині’ згадайте
natallochka• 30 августа 2023
Ответ дляlisulya
Він голову поліцейській проломив, альо
Ще ’дітачок в машині’ згадайте
Він голову поліцейській проломив, альо
Ще ’дітачок в машині’ згадайте
Та яке там альо, люди гроші отримали.. Працюють
Птица-синица• 30 августа 2023
Ответ дляnatallochka
Нажаль це не гроші, а наше виховання.
Тинка_тинка• 30 августа 2023
Ответ дляNoel
У человека с превышение алкоголя было благостное настроение после нарушения правил? Очень слабо вериться,
natallochka• 30 августа 2023
Ответ дляПтица-синица
Нажаль це не гроші, а наше виховання.
Якщо ви праві то це ще гірше