Хитрушка-чекушка• 29 августа 2023
В Днепре полицейские убили мужчину
Появилось видео, как вытянули жену с машины(у него ягуар) , начали бить, он кидался на них, убили.
Ответ дляlisulya
Ви прям всі по одній методичні пишете, захисниці Ягуара.
Він голову поліцейській проломив, альо
Ще ’дітачок в машині’ згадайте
Він голову поліцейській проломив, альо
Ще ’дітачок в машині’ згадайте
да не проломил голову, скорее всего нос поломал. потому что по фото она не выглядит с проломленой головой.
а таких шестерок криминальных авторитетов полно! в каждом городе. и это страшно, они безнаказанные, понакупляли себе справок и катаются за границу. общаются как пупы земли. их реально очень много. и дети у них страшные, жестокие
Птица-синица• 30 августа 2023
Ответ дляirach50
Ну да, вбити краще, подумаєш…
В цьому випадку однозначно краще. Бо такі люди рано чи пізно попадають в халепу, розбиваючи чуже авто, або чуже життя. В мене подругу в 18 років так на пішохідному переході збили, дівчинка не вижила. Батьки осталися самі. Вона була дуже гарною людиною, порядною, доброю, але ось так склалося. Той чувак, що її збив, не сидів ні дня, продали авто й заплатили суддям. А його мати на наступний день після того як подруга загинула приходила до її батьків і прохала, щоб вони не подавали на нього в суд, бо в нього ж дитина!
Так ось було б краще, щоб його застрелили ДО.
Ответ дляlisulya
Він голову поліцейській проломив, альо
Ще ’дітачок в машині’ згадайте
Він голову поліцейській проломив, альо
Ще ’дітачок в машині’ згадайте
Мені пофіг на ягуар і не захищаю я водія. Він перший правопорушник. Просто по трьом діркам в спині мабуть в суді будуть питання чи ні?
World Shop• 30 августа 2023
Ответ дляFeel good
Есть видео с нагрудной камеры.
Где эта женщина покушалась на жизнь полицейского?
Полицейские сами не оценили ситуацию и заострили конфликт.
Тянули ее с авто, брызгали.
А она покуш?
Тянули ее с авто, брызгали.
А она покуш?
Ну это ...женщино,как вы выразились, вроде без следов деформации в итоге эксплуатации.
А вот с полицейской как-то ’невдобняк ’ вышло ,да?
Значит мы имеем честь сегодня наблюдать тот случай,когда в этом мире мгновенно восторжествовала справедливость . Будем считать,что полицейский выступил неким кармическим оружием и одной наволочью на нашей многострадальной земле стало меньше.
Респект нашей доблестной полиции и земной поклонище. Надеюсь у этого храброго парня все будет хорошо в итоге
Птица-синица• 30 августа 2023
Ответ дляNifertity
Чого так мало чи шо?)
Ответ дляПтица-синица
Я розумію, що це горе. Але за Вашою логікою потрібно пристрелити купу людей, бо у Вас до них неприязнь(субʼєктивна), а раптом вони колись щось нароблять. Ну і повторю за кимось-дітей чоловіка також пристрелити, а то ж виростуть і також біди нароблять.
Ответ дляBosikom
’патрульна отримала перелом носа та черепа біля ока.’
Ответ дляNoel
Мені здається, що поліція, як орган влади потрапила у власну пастку. Те, що сталось - цілком закономірне явище. Коли кожний багатій чи людина зі зв’язками може просто відкупитись від будь-якого злочина, коли колишні даїшники брали хабарі, дозволяли сідати п´яними за кермо. У мене в Харкові є такі знайомі, які є кримінальними елементами, сідають п’яними за кермо, бо є зв’язки у органах, що мають з ними боротися. Страшний парадокс. Після реформи в нацполіції були невеликі зміни на краще. Наша держава намагалася бути більш правовою, і тут виник такий собі конфлікт інтересів. Правопорушники ще не звикли виконувати закон, а поліція до кінця не вигнала з себе внутрішнього бандюка. Такі люди, як водій авто, звикли, що вони безкарні, такими їх зробили поліція і даі. Обидві сторони підгодовували своїх внутрішніх звірів. Потрібно змінюватися обом сторонам. Поліції підвищувати рівень кваліфікації, громадянство визовувати через суворі, високі штрафи.
Стосовно того, що відбулась на відео. Мені здається, що поліція надто довго намагалася розмовляти з людьми ввічливо, хоча внутрішньо була вже заведена. Вже був ґрунт відповісти агресією на агресію. Як тільки поліція відчуває, що вона намагається все робити за законом, але вже є точка кипіння, то потрібно викликати підкріплення. У підкріплення був би ресурс діяти більш компетентно.
Та сначала был обычный спор, ничего сверхестественного, , думаете редкость такое у полиции? Да и времени там было мало, он довольно быстро сказал любовнице ехать. Они -то и начали ее тянуть когда те собрались уезжать. Мужик с барышней явно были уверены с своей правоте. Но фигня в том, что у мужика сорвало крышку, ну какой мужик будет спокойно смотреть , как при его детях, незаконно (по крайней мере на его взгляд) применяет к его женщине, еще и беременной насилие? Конечно, у него вскипело и понеслась. Конечно, он тоже был неправ. В этой ситуации, имхо, все накосячили
Ответ дляirach50
Буду повторять ще раз и ещё раз, пока вы не закончитесь.
Огнестрельное оружие было применено, потому что была угроза жизни и здоровью полицейских!
НЕ потому что кто-то кому-то не нравится, НЕ потому что гладиолус. ОН НАПАЛ НА ПОЛИЦЕЙСКИХ И УГРОЖАЛ ИХ ЖИЗНИ И ЗДОРОВЬЮ!
Птица-синица• 30 августа 2023
Ответ дляirach50
Якщо вони супротивляються поліції при затриманні, то так, треба стріляти, як скажених псів.
Ответ дляirach50
І я розумію, що вбити людину - це біда. І навіть попереджуючого пострілу в повітря не було.
Ответ дляZarevna
К той беременной, что курила в машине? Что видно с видео нагрудной камеры.
Детей будущих и настоящих не задымила?
natallochka• 30 августа 2023
Ответ дляNifertity
Ви там були? Навіщо ви вишукуєте чи вигадуєте, давите на жалість?
Ответ дляlisulya
Должен был быть предупреждающий, потом ранение, но не сразу в спину 3 выстрела в безоружного. Еще бы у него был бы нож у горла прлицейской, тогда да, но не в этой ситуации
natallochka• 30 августа 2023
Ответ дляNifertity
Ні, як і ви
Ну то звідки ви знаєте що пострілу не було?
Ответ дляZarevna
И вам то же:
Почему Вы решили что не было? Выстрела 3, пули в теле 2.
Давайте таки про ’дітачок’. Може там краще вийде
Птица-синица• 30 августа 2023
Ответ дляNifertity
Потому что Джумбери был дерзкий и как пуля резкий. Но пуля оказалась таки резче.
Не было времени на предупреждение, напарницу вырубили и полицейского через спину перекинули. Нападение на полицейских спровоцировало их самозащиту.
Тинка_тинка• 30 августа 2023
Ответ дляBosikom
Написали о сломанном носе и лицевой кости.
Ответ дляZarevna
И что? Даже если не была беременной или дура, которая не думает головой, сути особо не меняет
Ну так и не нужно употреблять тогда ’к тому же беременной’. Она такая беременная, как я балерина. Села к мужику в машину, который бутылку водки в одно рыло выпил. И детей ещё посадили. Детозащитники, млин
Птица-синица• 30 августа 2023
Ответ дляZarevna
В смысле нож? Она к тому времени уже в крови на асфальте лежала