Хитрушка-чекушка• 29 августа 2023
В Днепре полицейские убили мужчину
Появилось видео, как вытянули жену с машины(у него ягуар) , начали бить, он кидался на них, убили.
Ответ дляPiracanta
А по ЗАКОНУ Украины это как? Полицейские должны были дать себя убить и потом их имя будет высечено на памятнике погибшим полицейским с почетным караулом раз в год?
По закону УКраїни вони мали зробити попереджувальний вистріл. Зразу огонь на ураження вони не мали право робити. Там верху є інфа, почитайте.
Ответ дляCarin
У полиции есть целый арсенал методов, как обездвижить невооруженного гражданина. Было бы желание. Понабирали неприкаянных балбесов по обьявлениям с неуравновешенной психикой.
А где взять прикаянных небалбесов с уравновешенной психикой? Еще и во время войны?
Ответ дляZelenkа
А в чому їх робота? Чітко.
Закон України «Про Національну поліцію» від 02.07.2015 року № 580-VIII
Кодекс України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 року № 8073-X
Постанова КМУ від 28.10.2015 року № 877 «Про затвердження Положення про Національну поліцію»
Положення про Департамент патрульної поліції
Постанова КМУ від 17.12.2008 року № 1102 «Про затвердження Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках»
Постанова КМУ від 17.12.2008 року № 1103 «Про затвердження Порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду»
Постанова КМУ від 17.12.2008 року № 1086 «Про затвердження Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення»
Наказ МВС України від 07.11.2015 року № 1395 «Про затвердження Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі»
Наказ МВС від 29.11.2007 року № 451 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності підрозділів Державтоінспекції МВС України щодо контролю за наявністю у водіїв полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та страхових сертифікатів «Зелена картка» при нагляді за дорожнім рухом»
Наказ МВС від 06.11.2015 року № 1376 «Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення в органах поліції»
Наказ МВС та МОЗ від 09.11.2015 року №1452/735 «Про затвердження Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції»
Ответ для-Аленушка8-
поки що бачу що свою безкарність відчували саме люди в авто, і вони знали що вони винні, не просто ж так вони помінялися місцями та дама стала істерити. ви задавались питанням чому її почали витягувати? не тому що вона спокійно вирішувати не схотіла? що стосується вистрілів у спину, то тут я з вами згідно, хай там що але до такого не мало дійти, максимум можна було зробити в повітря попереджувальний, або хоча би у ногу(вже в крайньому разі).
Не можна поліції по ногах- від рекошета об асфальт куля могла б вбити таткового вболівальника в салоні або актрису.
Parasolechcka• 30 августа 2023
Полійуейський явно перевищив, але це бидло ща кермим треба жорстко зупиняти. В Дніпрі на дорогах коїться страшне..
Ответ дляPinkyPink
Тобто Ви пропонуєте п´яних водіів не зупиняти, не проводити тести на алкоголь і наркотики, а відпускати далі іхати і надсилати ім штрафи?
Не звертайте уваги, там жіночка навіть не знає, що водій зобов´язаний документи пред´явити при зупинці поліцією....
Inna_ya_krasivaya• 30 августа 2023
сколько защитничков быдла, а главное - женщины) когда такое собьет их родственника первые будут стонать и волосы выдирать, и причитать про законы и полицию
Ответ дляPiracanta
С ними и до войны не было все гладко.
Полицейский не должен писяться от любого шороха, а потом от испуга по этому шороху сразу шмалять.
Кстати, на карман они шустро научились брать. И тот же порядок на дорогах - как не было, так и нет, потому что все знают, что дело можно решить по старинке.
Ответ дляFeel good
Конечно.
И преступник должен отвечать по закону, а не быть убитым на месте.
Раненым, в конце-концов.
Он сначала должен был крикнуть ’Руки!’ и выстрелить в воздух.
А не расстреливать 3 раза в упор в спину.
Молчу уже о том, что женщину (пусть и истеричку) вытянули за ноги из авто чуть ли не головой об брусчатку и непонятно, зачем распылили ей в лицо баллончиком.
Раненым, в конце-концов.
Я с Вами согласна, кроме последнего абзаца. В той же Америке никто б не церемонился за сопротивление полиции, мордой бы в асфальт уложили и в отделение увезли
Ответ дляRomina83
Підстави перевірки документів особи
Згідно зі статтею 32 Закону України ’Про Національну поліцію’ поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, та/або документів, що підтверджують відповідне право особи, у спосіб, який дає можливість поліцейському прочитати та зафіксувати дані, що містяться в документах, у таких випадках:
Якщо особа володіє зовнішніми ознаками, схожими на зовнішні ознаки особи, яка перебуває в розшуку, або безвісно зниклої особи, або самовільно залишила місце для утримання військовополонених;
Якщо існує достатньо підстав вважати, що особа вчинила або має намір вчинити правопорушення;
Якщо особа перебуває на території чи об’єкті із спеціальним режимом або в місці здійснення спеціального поліцейського контролю;
Якщо в особи є зброя, боєприпаси, наркотичні засоби та інші речі, обіг яких обмежений або заборонений, або для зберігання, використання чи перевезення яких потрібен дозвіл, якщо встановити такі права іншим чином неможливо;
Якщо особа перебуває в місці вчинення правопорушення або дорожньо-транспортної пригоди, іншої надзвичайної події;
Якщо зовнішні ознаки особи чи транспортного засобу або дії особи дають достатні підстави вважати, що особа причетна до вчинення правопорушення, транспортний засіб може бути знаряддям чи об’єктом вчинення правопорушення.
Якщо людина порушила ПДР, то працівники поліції мають предоставити спочатку докази , а потім вимагати документи.
відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», під час воєнного стану поліція має ті самі права та обов’язки, як під час мирного стану, хоча додатково її повноваження розширені. Право, а за деяких умов і обов’язок поліції зупиняти та обстежувати транспортні засоби відносяться до прямих прав поліції. Наприклад: блокпост.
Ответ дляAne4ka777
При чем здесь шины в колёсах? Водитель и па сажир вели себя не адекватно, применение силы по отношению к полицейским даёт последним право стрелять на поражение.
При тому, що перш ніж застосовувати радикальні методи, потрібно спробувати інші методи. Якщо дійсно буйні і поліція не могла справитися. Визвали наряд, пробили колеса, щоб ті не могли втекти. Явно в пасажира не було зброї.
Ответ дляnatapri
Люди, какая америка? У нас не америка и слава богу. Там любой может купить и носить оружие, даже ребенок
Ответ дляDiksizavr
ПРосто дело в том что они не имели прав насильно вытаскивать, читайте законы ПОЖАЛУЙСТА. А я не хочу жить среди такой ’полиции’ которая нарушает твои права.
Имели, за сопротивление полиции. Она должна была выйти из машины, если она добровольно не выходит, её насильно вытаскивают. Здесь как раз всё правильно.