Само_достаточная• 29 августа 2023

Аренда квартиры на ЗУ

А есть такие, кто арендует квартиру на ЗУ на всякий случай, и одновременно продолжает жить в своем родном городе?Сейчас аренда там заметно упала, но вот думаю если не дай Бог опять угрозы ЗАЕС или наступления цены там взлетят.
personality• 29 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Анонімів зняли то вже й тема оренди стала нецікавою.
Ну встигла в топ прорватись😂
Mira29-c3c3• 29 августа 2023
Ответ дляpersonality
Ну встигла в топ прорватись😂
Може в людини одна радість у цьому житті .
personality• 29 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Чекайте зараз вона вам дізлайк поставить і заспокоїться
Mira29-c3c3• 29 августа 2023
Ответ дляpersonality
WhiteWidow• 29 августа 2023
Ответ дляpersonality
Куда наступаємо, матрьоха? Якщо заес шарахнуть, Львів вам не сильно допоможе
Багатьох з нас життя навчило готуватись до найгіршого. Не обов´язково бути ’матрьохою’, орендуючи житло на заході. Ви не можете заперечувати минулорічний різкий ріст цін на оренду. Наразі вже знизили трохи. Звісно, що люди хвилюються, це нормально.
Vlada-Maria• 29 августа 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Не как бы а 500% это русня. Польша- та, что больше всех помогает и еще в месте на границе с Украиной.
я Вас прошу.... а отаке не хочете?
У Польщі викрили 16 агентів РФ: частина - українці, які тікали від війни, наймолодшому зраднику 16 років
https://tsn.ua/svit/u-polschi-vikrili-16-agentiv-r...
personality• 30 августа 2023
Ответ дляWhiteWidow
Платити рік по 5 тис, чи місяць за 15? Люди що з математикою?
WhiteWidow• 30 августа 2023
Ответ дляpersonality
Тобто, ви заперечуєте, що ціни на оренду в кінці лютого 2022 виросли?
Яка квартира,що помісячно коштує 15, при річному контракті коштує 5?)
personality• 30 августа 2023
Ответ дляWhiteWidow
Ні я нічого не заперечую. Як і не заперечую що в 14 році харківʼяни наживалися на біженцях.
Я кажу що зараз ажіотаж спав і квартири по 5к за місяць. Якщо народ попре, то квартири подорожчають. Але смисл її знімати на всяк випадок? То ж гроші просто в прірву.