Я не чарівниця вам• 30 августа 2023
Сын не даёт спокойно жить.
Я в отчаянии , сыну почти 18 лет , ведёт себя , как хочет .Приходит во сколько хочет , ходит ночами , друзья сомнительные , которые могут подставить . Никакие разговоры на него не действуют . Я от него устала , уже нет сил .
Люблю ВалЄру• 30 августа 2023
Сочувствую вам, автор. Попробуйте пойти к психологу, может найдете в себе внутреннюю опору, стержень и сумеете выстроить внятный контакт с сыном. 17 с половиной ему, у вас ещё есть шанс наладить отношения.
Брюлик в стразах• 30 августа 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Еще нету 18 , через полгода . Он учится , но и учиться тоже не хочет , и работать не хочет. И нагло себя ведёт и никого не празднует . ,
То поговоріть тихо і спокійно, що синочок наш улюблений, ти вже дорослий і це твоє життя, твої права і свободи але і твої обов´язки.
До 18 років ми тебе прогодуємо але не забов´язані все життя годувати і терпіти при цьому не поважне ставлення. Наш дім = наші правила, а хто їм не слідує - іде жити окремо за СВОЇ зароблені гроші в своєму, хоч і винайнятому за свої зароблені гроші житлі.
Повністю уже зараз обрізати фінансування на гаджети і розваги, та провести розмову, що має сам думати про підробіток
Брюлик в стразах• 30 августа 2023
Ответ дляУхахайкина
Мій до 17 був прекрасною дитиною, а потім як пішло..хай Бог милує. Поступив, вчитися не хотів, бо він же найрозумніший, а там всі тупі, травичка, паскудні ’друзі’, покинув універ, я поставила на вибір - йди на строкову службу або в Європу. Поїхав. Через рік повернувся з грошима і стало ще гірше. Ледь привела на коротенький термін до тями, думаю Господь допоміг, відправила його на строкову службу. В 22 повернувся адекватний здоровий молодий хлопець. Поступив сам в уеівер на спеціальність яка йому подобається. Женився на минулому тижні. Працює. Армія допомогла зробити з нього людину. Повітряно штурмові війська. Одна біда зараз - клята війна
Зараз армія це не виховний табір, а шанс стати нікому крім мами не потрібним інвалідом.
Пугачиха• 30 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
Свой розум - это свалить на съем и слезть с шеи мамки.
Ну так вона не має право вигнать його ще пів року до повноліття, і має забезпечувати...а от щойно 18 то за шкірку і за двері, і всі кредитки позабирать. Нехай сам собі заробляє і тоді і дізнається як то воно, бо малий занадто знахабнілий вже
Соседушка• 30 августа 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ответ дляУхахайкина
А як ви змогли відправити його на службу?
Джинци на Флісі• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Странный вопрос,у нас до 24.02.22 срочный призыв был вообще-то.
Ухахайкина• 30 августа 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Дідовщини не було, командир був молодий,нового зразку офіцер, справедливий і строгий (зі слів сина) . Але виховував. Ось наведу приклад. Один з роти втік в самоволку (чи був у звільненні, точно не пам´ятаю ) напився. Командир поставив всю роту віджиматися, а алконавт лежав на ліжку. Потім хлопці мали його з тим ліжком підіймати. Довго.... Алконавт вже плакав і просився що більш таке не повториться, бо вся рота кілька годин віджималася і підіймала його на тому ліжку. Всі були знесилені. Ніхто його не бив. Але він благав у всіх про пробачення і всі запам´ятали , що буде з товаришами якщо хтось з них зробить ще дурницю.
Строкова служба існує тисячоліття! Не просто так. А щоб приводити хлопців до тями. В сім´ї під маминою спідницею толку з чоловіків не буде