МамОмужа• 30 августа 2023
У сечі бактерії диференціювання - некласифіковані.
Два місяці назад був цистит (кишкова паличка), після цього здаю через кожні 2-3 тижні аналіз і постійно є такі бактерії і трохи підвищений РН. Здала Нечипоренко все норм але є бактерії поодинокі. По бак посіву нічого немає. Уролог каже треба багато пити і сечогінні, більше нічого не призначив. Але мене це дуже напружує, відчуття що живу ніби на пороховій бочці, що раптом кишкова паличка залишилась і цистит може повернутись в будь який час, адже до хвороби, бактерій в сечі не було взагалі.
МамОмужа
• 30 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Это бактерии, которые попадают в мочу при заборе анализа.
Я много раз сдавала до того как болела циститом бактерий никогда не было.
КвартираЧья• 30 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
Сдайте не в Синево общий анализ мочи)
Може ще третю?• 30 августа 2023
а вас шось турбує взагалі, якшо нє, то нахіба ви його здаєте?
ви пили антибіотики?
може є сенс поміняти уролога?
Д маннозу попийте, вона якраз допомагає мікрофлору налаштувати
ви пили антибіотики?
може є сенс поміняти уролога?
МамОмужа
• 30 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
ви пили антибіотики?
може є сенс поміняти уролога?
ви пили антибіотики?
може є сенс поміняти уролога?
Зараз не турбує, антибіотик пила але уролог каже, що немає сто відсоткової гарантії, що кишечної палички вже немає. Дуже боюся, щоб не перейшло в хронічне.