Для драки• 30 августа 2023
Ліпосакція, відгуки про лікарів поділіться
Цікавить хто робив у яких лікарів ви робили? Як обирали? Де відгуки читали?
Чи задоволені результатом операції?
Пс: цікавлять тільки думки тих, хто дійсно робив.. поради щодо їжі і фіз нагрузки не цікавлять, все це є і плюс гормональні порушення.
Про наслідки і ризики також знаю - так що проходьте повз, якщо не робили ліпосакцію на власному досвіді.
Чи задоволені результатом операції?
Мішечок щастя• 30 августа 2023
Я делала липомоделирование, т.е. в одном месте жир забирают, в другое добавляют. Не жалею. Главное выбрать врача, это самое сложное. У многих неровности после забора жира.
Врача выбирала по отзывам на plastic-surgeon.
Своего врача рекомендовать не могу, т к. делала не в Украине.