Фантазерша• 30 августа 2023
Взяти дитину під опіку, у кого є досвід
Завжди хотіла мати двох дітей, але не склалося, доля вирішила інакше. Зараз донька доросла, нам з чоловіком під 50, і все частіше виникає думка взяти дитину під опіку. Є і бажання, і сили, і фінансові можливості. В силу віку зрозуміло, що не малу дитину, років 9-11. Але це і трохи лякає- дитина вже майже доросла, зі своїм характером, чи зможемо ми всі прийняти одне одного, чи захоче дитина до нас, бо читала думки, що діти такого віку вже не хочуть в родини... Чи є у когось подібний досвід, як все склалось ? Які були труднощі ?
Ло Шарик• 30 августа 2023
Знайома взяла хлопчика 8років,спочатку складно,а зараз наче норм. Складнощі не з дитиною,а зі знайомою- відсутній досвід виховання власних дітей. У вас він є- це великий плюс.
Сорока-ворона• 30 августа 2023
У знайомої прийомна донька. Без серйозних проблем, але довго не було близьких відносин, холодні стосунки.
Г@Л@В@ломка• 30 августа 2023
Ніхто не дасть вам гарантії, що ви притретесь, чи вас прийме дитина, чи ви її. Навіть, попри чужий досвід, позитивний чи негативний. Бо кожна дитина індивідуальна і який характер буде у тої, яку ви обрали - нікому не відомо.
Сорока-ворона• 30 августа 2023
Треба мати великий запас любові і гарні границі, щоб бути опорою і не дозволити сісти на голову
ротцвеники• 30 августа 2023
У мене досвіду поки що немає. Є багаторічне бажання усиновити дитину. Всі здорові діти з статусом сироти в моїй і сусідніх областях перебувають в прийомних родинах або ’під опікою’. Закон каже, що для усиновлення такої дитини потрібна згода ’опікунів’, прийомних батьків або організаторів ДБСТ. Таку згоду вони очікувано не дають, бо не хочуть втратити виплати від держави. От і виходить замкнене коло болю, пошуків і мук. До повномасштабного вторгнення знайшла дитину в Донецькій області, на іншому кінці країни, здоровий і розумний хлопчик, гарне обдароване дитя. Спізнилася з оформленням документів буквально на місяць. Його вивезли в росію, мені невідомо, що з ним і чи живий він взагалі. Ось така історія моїх спроб стати мамою.
Україна понад усе!• 30 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Яка ви хороша людина! Сподіваюся, у вас ще все попереду і все буде, як ви захочете.
ротцвеники• 30 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Дякую вам.
Вічний двигун• 30 августа 2023
В такому віці я би просто жила для себе та чекала онуків. Я вашого віку
А_мій_самий_самий• 30 августа 2023
У моих родителей богатейший опыт и я такого не кому не пожелаю… может, конечно, сейчас детки с нормальными генами….
Фантазерша
• 30 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
До онуків ще далеко, мабуть. Для себе ми жили, з дитиною теж можна жити повноцінно ) не розумію, що значить для себе, чим дитина заважає ?
Впораюсь зі всим• 30 августа 2023
Это будет очень и очень сложно. Если вы берете маленького ребенка, то к подростковому возрасту вы уже успеваете привыкнуть к нему и полюбить его. А так вы можете просто не справиться со всеми проблемами, которые принесёт вам чужой подросток, к тому же воспитанный не в семье. И цель вашего ’взять под опеку’ тоже не очень понятна. Т. е. усыновлять вы не хотите. А зачем тогда? Что вы дадите этому ребёнку? Видимость семьи?
Поросенка• 30 августа 2023
Моя кума со вторым мужем в 47 удочерили 3 х летнюю девочку, есть взрослая дочь от первого брака. Все у них прекрасно, девочке уже 10 лет, Со старшей дочерью очень тёплые отношения, любимая сестричка
Фантазерша
• 30 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Усыновить. Но в соц службе подсказали, что быстрее взять под опеку, а потом начинать собирать документы на усыновление.
Иванка Бур• 30 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Подруга еще до майдана усыновила мальчика из Луганской обл., сейчас ему уже 21 год, Киев. Все нормально.
ротцвеники• 30 августа 2023
Ответ дляИванка Бур
Ваша подруга молодець, бажаю щастя і здоров´я їй і її синові!
Впораюсь зі всим• 30 августа 2023
Ответ дляФантазерша
Исходя из их советов, складывается впечатление, что они вам найдут ребенка, у которого нет статуса, а потом вы будете долго и нудно добиваться, чтобы этот статус дали, тратить время, нервы, деньги... Если собираетесь усыновлять, лучше все эти вопросы решить до того, как возьмете ребенка в семью, имхо. Но помощь от государства, конечно, в этом случае получать не будете.
Фантазерша
• 30 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
На помощь от государства особо и не рассчитываем, свои финансовые возможности позволяют. Но нам сказали, что взять под опеку гораздо быстрее, а потом , когда ребёнок будет в семье, уже неспешно заниматься документами на усыновление. Мне это вроде логичным показалось. Но я пока не знаю всех нюансов.
Впораюсь зі всим• 30 августа 2023
Ответ дляФантазерша
Вот можете почитать Статья старая, но не думаю, что что-то в подходах изменилось.
Khmelnichanka• 30 августа 2023
Під опіку Вам можуть пропонувати дітей, які не мають статусу на всиновлення. Моя порада: ящо плануєте всиновлювати, то готуйте одразу документи саме на всиновлення, пакет майже той самий. І опіку зараз дають переважно родичам. В будь- якому випадку, зичу удачі. Все можливо :). Але просто не буде. Буде або просто впжко або дуже важко :). Особливо в період адаптації. Але воно того варте ;) Та почитайте уважно про осбливості всиновлення і опіки. Там є суттєві відмінності. Зичу успіху!