lilu1990• 30 августа 2023

Убийство в Днепре. Видео с бодикамер

Видели уже второе видео? Ну и кто защищал этих упоротых р*гулей здесь?

Полицейские были абсолютно правы. Превышения там никакого нет. Нападение на служителей правопорядка

Девушка обмежила місце перебування папани, он вообще не имел права к ним приближаться.
Trink• 31 августа 2023
Ответ для4мама
Повна жесть - то от такі ’рішали’, які дзвонять ’кому треба’.
Ми перманентно живемо у цій повній жесті.
І треба думати як з цієї жесті вийти.
Ви бачите гуманний та цивілізований вихід?
Я чесно кажучі не дуже.
Подібний випадок - один із методів. Найменше зло.
Страшно подумати якби те чмо вижило - ото б вже хлопчина поліцейський мав би клопоту.
а сейчас у него все норм, да
anita lis• 31 августа 2023
Ответ дляZarevna
А если общество даст право полицейским убивать, то в следующий раз полиция сможет убить за что угодно. У иебя есть возражения? Получай пулю. Отказываешься выходить из машины ночью, когда тебя остановили какие-то люди по непонятной причине, показывающие удостворения, которые могут быть липовыми, получай пулю. Защищаешься от преступника на улице? Получи пулю, потому что полицейский не разобрался итдб мне не хочется, чтоб полицейского посалили, но и гладить по головке тоже не вариант
А если полицейского посадят то я бы на месте всех остальных полицейских встала бы и ушла с работы со словами раз вы все такие умные защищайте себя сами и рулите правопорядок, если он при исполнении не имеет право себя защитить и напарника при реальной угрозе жизни при нападении неадеквата( я не говорю про убийство, он выстрелил ему не в голову так что это не на поражение стрельба, а непреднамеренное)
klux• 31 августа 2023
Ответ дляLediBlac
А по теме?
на бис повторить? интересно - читайте
Zarevna• 31 августа 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Давайте вообще полицию отменим. Вдруг это переодетые бандиты? Не будем им предоставлять документы, показывать багажник и т.д..
Вы не передергивайте, пожалуйста.
Никто не передергивает, кроме вас
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляTrink
до вытягивания за ноги
Треба глянути ще раз відео, може десь буде протокол по інциденту, особисто в мене склалось враження, що ’підкріплення’ було ’викликано’ (думаю, що це якось називалось повідомити про позаштатну ситуацію) на моментах коли чувак пропонував жінці поліцаю секс. Плюс мінус пару секунд.
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляTrink
а сейчас у него все норм, да
Нормально. Чи думаєте це перший та єдиний випадок коли порушник при затриманні був застрелений?
Просто подія набула суспільного резонансу. Що говорить про гостроту проблеми таких ’бидло - рєшал’.
Zarevna• 31 августа 2023
Ответ для4мама
Ще раз прошу знайти мені правову базу під ваші фантазії.
Яким нормативним документом і в яких випадках передбачено ’блокування ТЗ’ поліцією.
Бо нормативні документи на право застосування зброї я бачила у коментах тг каналів.
Я не буду тратить свое время, чтоб доказывать вам очевидное. Так или иначе даже если бы полиция была настолько неадекватна, чтоб запрещать блокировать тз нарушителей, это было бы серьезной дырой в работе полиции, тк видно к чему это привело
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляZarevna
Никто не передергивает, кроме вас
Та ні - якраз ви пересмикуєте. Постійно.
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляZarevna
І до чого це призвело?
Якби ту зайцеву пристрелили за пару хвилин до аварії - то багато життів би зараз не було скалічено.
Все призвело до справедливих наслідків. На благо нормального суспільства.
Trink• 31 августа 2023
интересно, чего Тандыра не застрелили, он тоже выходить не хотел. а вызвали 6 патрулей
Trink• 31 августа 2023
Ответ для4мама
думаю таких случаев немного, когда за невыход из машины расстреливают по итогу
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляTrink
Ну так сиділи б чемно і чекали адвоката. А не ’задню і по газам’ - ніхто б їх не затримував і нікуди не витягував.
Ви розумієте, що ми обговорюємо РІЗНІ правові ситуації?
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляTrink
Він скоїв напад на поліцейського?
Zarevna• 31 августа 2023
Ответ для4мама
Сидели бы чемно чекали адвоката, если б авто было заблокировано. Вы многого хотите от неадекватных нарушителей
Trink• 31 августа 2023
Ответ для4мама
Він скоїв напад на поліцейського?
а они тоже не нападали, пока их тянуть не начали, вобще-то.
если бы его тянули ( Тандыра), может он бы достал свое оружие, ’которое наверняка у него было’
мы топчемся по кругу. ситуация такова, что даже если бы они уехали, их бы задержали по итогу, скрылся с места - это еще хуже было бы для мужика
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляZarevna
Надайте ЧЕСНУ та відверту відповідь.
Особисто ВИ хотіли би щоб ’прієхал кто нада’ і поліцейським би ’була п@зда’ а те чмо собі сіло і далі поїхало?
От не свої фантазії знову а чисто конкретно по даній ситуації.
Zarevna• 31 августа 2023
Ответ для4мама
Надайте ЧЕСНУ та відверту відповідь.
Нет, я бы хотела, чтоб изначально заблокировали тз ( такая возможность была), дождались подмоги, если 2 на 2 не справлялись и их арестовали, а не вот это вот всё
ol_kin• 31 августа 2023
Ответ дляelegante
Вашего отца застрелили , вы простите .. ну такое .. смотрите дальше кіно і коза костра ))
Удалено администрацией...
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляTrink
Повторюсь, я не знавець поліцейських інструкцій, лише деякі витримки бачила цими днями в інтернеті у коментарях.
Можливо там є конкретний припис ’вилучити порушника з ТЗ’ при намірі втечі на затриманому ТЗ.
Можливо є припис блокування. Я не знаю. З тих відео я бачу що поліцейські все чітко за якимось протоколом озвучували та діяли. Напевне не одноразово вже доводилось.
Як маєте правові документи - скопіюйте сюди.
Навіщо оці демагогії розводити?
Anchik1878• 31 августа 2023
Ответ дляTrink
Він не ліз в драку
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляZarevna
Арештували. Пазваніл ’каму нада’. Випустили. Поліцейським п@зда. П’яне чмо - на дорозі.
Отак і живемо.
Оксана-004e• 31 августа 2023
Ответ дляZarevna
Это как раз таки было задержание нарушителя
Почему на задержание преступника был отправлен в наряд из 2 человек, один из которых женщина?
Trink• 31 августа 2023
Ответ дляAnchik1878
Він не ліз в драку
потому что его не трогали
Zarevna• 31 августа 2023
Ответ для4мама
Отак і живемо.
Вы всем угрозам быдла на слово верите? Получается по вашему уже на этапе угроз нужно было его убивать🤦‍♀️
Trink• 31 августа 2023
Ответ для4мама
Отак і живемо.
ну так может есть вопросы к системе тогда?
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляTrink
Звичано є. Хто каже що нема. І не тільки до поліцейської.
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляZarevna
Я реаліст. І бачу що відбувається. Цікаво де зараз зайцева. І дронов також (другий учасник тієї дтп, як на мене він також дуже сильно порушив і винуватий, якби стартував зі стоп лінії ця дебілка бі проскочила).
vihola• 31 августа 2023
Ответ дляTrink
А навіщо відпускати щоб знову ловити?

Вам тут не подобається коли висловлюють гіпотези, хоча сама постійно якійсь теорії ймовірності озвучуєте.
А звідки відомо що затримання пройшло б без жертв, якби їм дали поїхати?

І чому поліцейські повинні були їх відпускати?
Щоб не вбити?
А хто знав що доведеться вбивати?

Вимоги до поліцейських чомусь настільки завищені, наче вони особи з надприродніми данними. Тепер вже провидцями бути повинні.
А до пʼяного бидла жодних вимог.
Zarevna• 31 августа 2023
Ответ для4мама
К чему вы тянете какую-то Зайцеву, я не знаю, кто это и вникать не интересно, создайте отдельную тему, тут о другом. Вы предлагаете людей убивать заранее и на всякий случай. Это треш. Обсуждать нечего.
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляZarevna
Тримайте свої фантазіх при собі. Бо вас таки конкретно заносить.
Ви висуваєте якісь казкові гіпотези, а потім незадоволені відповідями на них.