НетЕщеНаверное• 30 августа 2023

Які країни ви б назвали найбільш дружніми країнами до України?

Там де нас завжди раді бачити, в якості туристів та гостей. Там де народ ( цієї країни) до нас ставиться дружньо та люблять нас?
Які країни?
ФФФФристайла• 30 августа 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
А для балтійців ми друзі і бажані гості?
Та хто їх знає. Я особисто сумніваюсь. Я в Німеччині сиджу, і мені взагалі стало здаватись, що уся їхня європейська толерантність дуже не справжня, нав’язана. Типу вони думають одне, але ж це погано так думати, не толерантно, то в очі будуть посміхатись і казати зовсім інше, але не від душі.
мадамГрицацуева• 30 августа 2023
Не зрозуміло, а чому хтось повинен радіти та любити вас? Іноді не національність має значення, а сама людина. Вибачте, але навіть у нас до переселенців різне ставлення, то чому у іншій державі вимагати любов до себе? Треба бути просто людиною і ставлення буде відповідне.
Пиши-пропало• 30 августа 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Грузини дійсно люблять украінців?
Ага, как и поляки
Однозначно• 30 августа 2023
Кипр
Директор Пляжу• 30 августа 2023
Ответ дляПроработник
Чехія, Польща
Як раз))
tarveldy• 31 августа 2023
Ответ дляSeehund
У меня подруга в Грузии, у нее совершенно другое мнение. Пытаются все обмануть, в лицо говорят, вы нас тоже в войну старались втянуть.
Ну в нас теж є ждуни і любителі кацапії
Директор Пляжу• 31 августа 2023
Ответ дляФФФФристайла
Таке ж враження.
Хоча поляки вже в толерантність і не граються. Прямо говорять
Seehund• 31 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Ну в нас теж є ждуни і любителі кацапії
Есть. Но украинцы тоже себя ведут соответственно в других странах позоря себя. Например ругаются, о плохом на их взгляд, качестве помощи.
tarveldy• 31 августа 2023
Ответ дляSeehund
Ну то їх особисті проблеми, в Грузії люди розуміють нас як ніхто, в інших країнах люди не розуміють що таке війна, для них руський мир то щось незначне, вони не розуміють що воно несе в собі і чого коштує нам і чого може коштувати їм