Тракторні війська• 30 августа 2023
Повернення закордонних квитків
Хтось розуміє, в чому сенс неможливості повернення в електронному вигляді, як раніше? Окрім бажання познущатися над людьми. Квитків в продажу як не було так й немає, якої мети досягла Укрзалізниця?
До того ж повернення закордонних квитків зовсім не схоже на повернення звичайних квитків в касу, триває замість 3 хвилин мінімум 30-40, й це якщо в тебе при собі всі документи на всіх пасажирів, працює інтернет, додаток банку й в цілому ти спритний
Помаранчова душа• 30 августа 2023
Пояснюють це тим, що значно зросло шахрайство з закордонними квитками, і таким чином вони перешкоджають цьому
Тракторні війська
• 30 августа 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Це я читала. Не зрозуміло, яким чином це відбувається. Й чому квитків як не було, так й немає?