Мао_Мяо• 30 августа 2023
1 вересня - якшо не квіти то з чим піде ваша дитина до вчителя?
Я шалунья• 30 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Даже война людей не научила тратить деньги разумно
причем здесь война)
ви же такой всегда были)
Уси Пуси• 30 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ціна? Те ж би взяла, можна поставити в класі...
150 грн матеріали. Стабілізовані колоски пшениці
Яжемать Мне можно• 30 августа 2023
Ответ дляЯ шалунья
причем здесь война)
ви же такой всегда были)
Ну впринципе да, я всегда думаю, жопу никому не лижу и т.д.
Я шалунья• 30 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
а вам когда подарок дарят, то автоматически и жопу лижут?))
интересный опыт)) никогда с таким не сталкивалась, слава богу)
Синди Кроуфорд• 30 августа 2023
Ответ дляУси Пуси
Вам да, можна і в рот, щоб дурню не молоти
А я тут при чём)))) это ж ваши букеты - можете хоть в рот хоть в другие места себе вставлять))))
Яжемать Мне можно• 30 августа 2023
Ответ дляЯ шалунья
Иногда поражаюсь какие глупые люди вокруг, но статистика не врёт, 80% стадо) стадо с цветами в вашем случае
Вкаблучках• 30 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
У нас буде стояти урна під гроші для ЗСУ. Всіх закликали не купувати квіти, а гроші, які планували витратити на квіти віддати на ЗСУ
Я саме у таких зборах невідомо ким для невідомо кого не приймаю участь. В нашої родини є друг, який з 2015 року в ЗСУ. Знаємо де він, що він робить та куди йдуть гроші. Тому в їх банку сміло кидаємо гроші.
Один раз наша школа збирала гроші, але конкретно нашому патрульному, який кожен рік приходив до наших дітей, проводив навчання по безпеці на дорозі, по безпеці поведінки з незнайомими тощо, а потім пішов добровольцем на війну. Ось коли збирали гроші для нього та віддавали його дружині, то зрозуміло, я допомогла. А всьому іншому я чесно кажучи не довіряю. Можливо через те, що маю досвід на початку повномасштабного вторгнення, поки волонтеріла дещо бачила
Сонячний день• 30 августа 2023
У нас за бажанням донат на армію замість квітів.
Вважаю, квіти зайвими. Можна один букет від класу.
А так, краще підтримати батьків учнів нашої школи, які на фронті.
Я шалунья• 30 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Удалено администрацией...
Мая твая не панимать• 30 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
Ну, якщо у Вас збирають невідомо кому, співчуваю. Друзям і рідним зараз, певно, всі донатятт, бо ц всіх хтось свій на фронті. У нас збір на цілком конкретну штуку конкретному батальйону. Просто саме через те, що у всіх хтось там, збирати дедалі важче... Раз люди все одно планували витратити гроші, то витратити їх на це, замість квітів, доволі розумно. Особливо в громадах, які зазнали окупації
Мандолина Бу• 30 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Прям урна?
Чумачечая_• 30 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
Шарики жёлтые и голубые и украинский флажок
Ми так і йшли в минулому році в перший клас, більшість класу також. Букет був один від класу.
Вкаблучках• 30 августа 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Чому ж важче? У нас одні знайомі-друзі - то ми їм. Ви своїм, сусіди своїм. Так й виходить, що хтось комусь конкретному якого знає особисто донатить.
Мамина корзиночка• 30 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
О, я вас впізнала, то ви наша єдина і унікальна, яка в кожній темі про стадо розповідає
Яжемать Мне можно• 30 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
В якій? Я вперше, але бачу вам це регулярно говорять😆
Мамина корзиночка• 30 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
ахах, ну точно ви, такі дешеві кліше тягнете в усі теми
dahashutka19• 30 августа 2023
Ответ дляДуняша
Заведи дарувала ’букет вітамінів’. Манго, авокадо, ананас, виноград або ще щось. Гарно запаковане.
Обходилось дешевше букета, і вчитель точно в сміття не викине.
Цього року дам гроші, але не на 1 вересня. А по людські. Вчителя мама на днях в онко попала.
У нас в якомусь році дитина зі школи хворіла онко . Так 1 вересня всі вчителі просили батьків замість квітів кидати гроші на лікування. І я вважаю це правильним .
Дуняша• 31 августа 2023
Ответ дляdahashutka19
У нас окрім мене ніхто не знає цього. Я випадково дізналась.
Мая твая не панимать• 31 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
Тому що у кожного декілька дуже близько х, важче, бо люди виснажені, бо купа своїх, а зп впали... Банально грошей на всіх бракує..якщо ви пробували збирати з 2014, потім на початку повномасштабної і зараз, то помітили б ці зміни.