Мао_Мяо• 30 августа 2023

1 вересня - якшо не квіти то з чим піде ваша дитина до вчителя?

Вкаблучках• 30 августа 2023
Ответ дляdayana.
з заплаканими очима і зіпсованим настроєм
Чому?

Яжемать Мне можно• 30 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
Ви хамка. Більше вам відповідати не буду
Удалено администрацией...
Цвіпканя• 30 августа 2023
Моя пойдет в 8 класс. Может, купим цветы. Если решим не покупать, пойдет без них. Чем-то заменять их мы не будем
ЖивунаБагамах• 30 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
Навіть підчас війни люди вміють отримувати задоволення. Можливо для вас буде новиною, але гроші не лише для розумного, вони ще й для задоволення. Мені та нашим дітям приємно дарувати квіти та подарунки, подобається робити комусь приємно
Дайте-но вгадаю: Львів, Франківськ, Чернівці?
Дуняша• 30 августа 2023
Заведи дарувала ’букет вітамінів’. Манго, авокадо, ананас, виноград або ще щось. Гарно запаковане.
Обходилось дешевше букета, і вчитель точно в сміття не викине.

Цього року дам гроші, але не на 1 вересня. А по людські. Вчителя мама на днях в онко попала.
Вкаблучках• 30 августа 2023
Ответ дляНевловимий Джо
По теме: ни с чем не пойдет. От класса планируют купить вазон. Я буквально одна кто был против. Не люблю вазоны. Была за букет.
Можливо вчителька так попросила?
Чупокабра• 30 августа 2023
З сумкой бананкой піде

Детские_Будут?• 30 августа 2023
Ответ дляБрехушечка
Пока не определилась, букет из пряников, мыла или сухих цветов
Лучше букет с колбасой и пивом, чего уж мелочиться?!
палка-копалка• 30 августа 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Моя піде з грішми у скриньку на зсу. І в нас ініціатор директор. Хоча знаю, що деякі класруки вирішили не писати в класні чати про цю ініціативу
У нас теж
Чупокабра• 30 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Я на франківщині. Дуже просили вчителі без квітів. Хто захоче зможе зробити донат військоаим
лаМпочка• 30 августа 2023
З донатом на ЗСУ. 5-й клас, вчитель в категоричній формі повідомила, що квіти вона любить, але після війни. Зараз не треба.
Лівий Локіть• 30 августа 2023
Денежки
Вкаблучках• 30 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Дніпро
П. С. Донатила, доначу та буду продовжувати донатити. А на початку війни ще й волонтеріла, зустрічала та годувала родини з Маріуполя та не тільки
Кривая спроса• 30 августа 2023
Ні з чим, з якого переляку торбу нести, від того дитина розумніше не стане.
Дуняша• 30 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Яка різниця?
От я в Києві. Волонтер з першого дня війни, не з минулого року.
Але це не заважає привітати вчителя
Вкаблучках• 30 августа 2023
Ответ дляДуняша

Я таке дарую на новий рік. Цукерки багато хто дарує, квіти не в тему.
murmurik• 30 августа 2023
Ответ дляБрехушечка
Из сала настругать лепестков иинакрутить миллион белых роз
Оченьценная• 30 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
З нетерпінням чекаю розповіді як Ви касирам в АТБ або таксистам теж щось приносите щоб ’зробити комусь приємно’. Школа - це робоче місце вчителя і місце, де Ви отримуєте освітню послугу, все. Рівно як з будь-якою іншою послугою. І нехай якщо вчитель дійсно людина, яка робить свою справу ідеально і якій приємно щось подарувати тому що дитина вдячна і бажає привітати, але абсолютна більшість батьків носять це все тому що совок і більше нічого.
Так шо Ви то носите не заради отримання задоволення, не треба ілюзій ))))
А я нівроку• 30 августа 2023
Решил, что с конфетами

Гжегож Бженчишчикевич• 30 августа 2023
Ні з чим. 5й клас. Моя дитина кожне 1ше вересня ні з чим ходить.
Кривая спроса• 30 августа 2023
Ответ дляОченьценная
Я взгалі це прирівнюю до взятки, типу понеси дитино - ’підлижись’ до вчительки.
Яжемать Мне можно• 30 августа 2023
Ответ дляОченьценная
Як кажуть, головне у боротьбі з коррупцією цим квіткарям не вийти на самого себе.
Рання пташка• 30 августа 2023
Ответ дляОченьценная
Моя дитина піде до школи, а не до вчителя - тому рюкзак, планшет і канцелярія.
До школи це до приміщення, кімнати з партами? Дитина іде до друзів і вчителя. Вчителя можна вітати посмішкою.)
ПодругаМужа• 30 августа 2023
Ответ дляМая твая не панимать
І правильно зробили. Бо , мабуть, не хочуть вказувати батькам куди втрачати/ не витрачати їхні кошти. Може батьки зовсім не збиралися купувати квіти, а ця ідея виглядає,як обов´язок.
ПодругаМужа• 30 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Київ, дитина теж йде з патріотичним букетом, бо хоче зробити приємно вчителю. Про донат не забудемо.
Ламборджини• 30 августа 2023
Я в подарок ей несу, две козюлины в носу.
Только так, никаких цветуйочков 🤷🏼‍♀️
Ламборджини• 30 августа 2023
Ответ дляБрехушечка
Оу, у вас хард кор🤣
смЭло
ТочноБудет• 30 августа 2023
Я в детстве ходила с одной красивой красной розой. Покупали с мамой. Никогда не понимала пышных букетов и т. д. С 5 класса уже без ничего.
Уси Пуси• 30 августа 2023
З букетом
Кривая спроса• 30 августа 2023
Це взгалі прикол, не даруйте квітів, принесіть гроші на ЗСУ, та ясно діло і так всі люди донатять, а так як обязаловка виглядає.