Вам телефонограмма• 31 августа 2023

Кто идёт в 5 класс дети учебники получили?

Кто идёт в 5 класс дети учебники получили? Или на днях пообещали выдать?
И напишите пожалуйста в каком городе?
Бутербродница• 31 августа 2023
Киев
Сказали будет лишь математика і інформатика.
І то не 100%
Бачу можна купити за гроші, буду купляти, що робити.
Коли скажуть якіх саме авторів

Фоточки нема• 31 августа 2023
Якраз для 5 класу мають бути минулорічні.
У подруги син йде в 6 клас, підручників ще немає і не буде 2-3 тижні. Не надрукували ще.
Це діти, які навчаються за НУШ перший рік (не пілотні класи, пілотних було мало і вони вже у 7-му).
Луцьк.
Мій старший у 7 класі, останній за старою програмою, то у них більшість підручників 2015-2016 року. Вчора видали, я клеїла. Київ.
Меншому підручники не видаватимуть, будуть у школі зберігатися. 4 клас.
ДваДваВісім• 31 августа 2023
Только математику
Киев
Дама с собачкой• 31 августа 2023
Нам выдали, но сказали мол это старые учебники..не нуш
Гуру троллинга• 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
Как раз 5 класс в прошлом учебном году был без учебников.
ДваДваВісім• 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
В 5 классе в прошлом году не было учебников
Грабля• 31 августа 2023
в 5 класі всі підручники були в електронному вигляді окрім української літератури, зараз пішов в шостий і знову ж таки всі підручники в електронному вигляді окрім літератури..

Мадам Подлинник• 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
Так минулорічних немає для 5 класу))). Нам видали тільки математику 5 класу. І укр мову і укр літру за старою програмою, вони майже не відрізняються. Інші чекати. Але я думаю, що ми не дочекаємось, треба самим друкувати.
СамавиховуюКота• 31 августа 2023
Днепр.область, из учебников выдали Математику и Природоведение, остальное сказали в эл. виде. Детей в классах много, учителей не хватает. Учитель природы будет параллельно читать и математику, психолог стал учителем англ.языка. Родители в шоке, после собрания.
Пиу!Пиу!• 31 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
Только математику
Киев
Так само. Тільки математика
Чудо в декрете• 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
В минулому році 5 кл видали одну математику. І то, після нового року. Всі інші були електронна версія. Англ. купували самі.
Цього року сказали, що є частина. Скільки не знаю.
Маю декілька думок• 31 августа 2023
Киев. Есть только математика.
ЕЛЕНА МАКСИ• 31 августа 2023
Київська область. Вчора отримали Математику та Пізнаємо природу
Удачная• 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
Нам навпаки сказали. 6 клас підручниками забезпечили.
Для 5го класу дали лише математику. В минулому році теж була лише математика.
Бровари
Чудовий каламбур• 31 августа 2023
м. Суми.
Вчора на батьківських зборах видали Математику та Пізнаємо природу.
Англійський - купила в інеті.
Інші підручники - чекаю авторів . Буду купляти ще основні ( укр мову і літературу, зар. літератуту, історію). Інші предмети - будемо ел. версіями користуватися.
Баба на горошині• 31 августа 2023
Київ, тільки математика є. Під питанням ще укр. мова і все
Чтооооооооооо?• 31 августа 2023
Луцьк. Тільки математика, і то ще не видали. Ніби ще укр.мову обіцяють на протязі 2 тижнів.
Мама Чели• 31 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
Только математику
Киев
Аналогічно
Luyana• 31 августа 2023
Чернігівська область. Видали 9 підручників

Фоточки нема• 31 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Тобто за рік держава так і ’не знайшла’ можливості надрукувати, зараз те саме з 6 класом...
Жах, я не знала.
dahashutka19• 31 августа 2023
Днепр дали аж 2 книги
lena_doc• 31 августа 2023
Харьков, дали Пізнаємо природу и Укр.мову. Обещают математику. Все остальное в электронном виде
Бубль Гум)• 31 августа 2023
Кривой Рог
1 - НУШ природознавства
6- старая программа.
автор Вам телефонограмма • 31 августа 2023
Ответ дляФоточки нема
Луцьк.
В прошлом годк 5й класс занимался без учебников. Их по нуш не гапечатали
NatalyGK• 01 сентября 2023
Ірпінь, видали тільки 2 підручники, інші в електронному