vesper204• 31 августа 2023

Зайдіть, будь ласка, допомога притулку тварин ☺️

Я намагаюся допомогати притулку тварин у Дніпровській області.

Тому я вас прошу, якщо є ганчір´я, побутова хімія, старі пледи/подушки, постільна білизна, медикаменти для тварин(собаки/кішки), звичайні медикаменти накшталт Левомеколя, Хлоргексидина, бинти/вата, шприци, системи, тощо.
Дуже потрібні пелюшки, корма, м´ясне, каші для собак, гастрокорм для собак.

Я з радістю оплачу ваші транспортні витрати, давайте допомогати)
Пишіть коментарі, це теж дуже допомогає підійняти тему)

Всім дуже вдячна за допомогу!
Все буде Україна!
I-va• 31 августа 2023
Это вы о них?
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000607102...
JaSonechko• 31 августа 2023
Тему нужно перенести в раздел дом, семья, дети - домашние животные
Irii• 31 августа 2023
Старые пледы, одеяла, белье есть, но я слишком далеко - в Закарпатской области, доставка будет золотая.
автор vesper204 • 31 августа 2023
Ответ дляI-va
Это вы о них?
Так,про них.
Пам´ятаю, ви допомогали, дякую вам!
автор vesper204 • 31 августа 2023
Ответ дляJaSonechko
В мене під тема ’благодійність’, тут не відображається,але він ж таки це благодійність.
автор vesper204 • 31 августа 2023
Ответ дляIrii
Великі об´єми?
Може спробувати Укрпоштою, якщо в вас є і буде зручно?
автор vesper204 • 02 сентября 2023
Будь-ласка,пишіть коментарі,підіймайте тему
автор vesper204 • 08 сентября 2023
Будь ласка, напишіть коментар, підійміть питання, можливо цей пост побачить людина, яка зможе допомогти
Papaуа• 11 сентября 2023
Автор,написала вам в ЛС предложение
автор vesper204 • 12 сентября 2023
Ответ дляPapaуа
Автор,написала вам в ЛС предложение
Дякую вам дуже!
автор vesper204 • 12 сентября 2023
Щиро дякую всім за допомогу!

Питання все ще актуальне, якщо хтось може допомогти, будемо дуже вдячні!
Коментарі теж допомогають підняти тему ☺️
автор vesper204 • 19 сентября 2023
Дозволю собі нагадати,

якщо Ви маєте змогу якось допомогти притулок, будь ласка, напишіть.

Якщо Ви не маєте змогу, але хочете допомогти, напишіть коментар,це підійме тему, і її сможуть побачити більше людей.

Дуже дякую усім!
автор vesper204 • 07 октября 2023
Знову усім небайдужим дякую за допомогу і підтримку!
Якщо в вас є речі, які може використовувати притулок для тварин,будь ласка, пишіть мені чи у темі, я оплачу доставку.
автор vesper204 • 07 октября 2023
Будь ласка,
дуже потрібна допомога, у кого є старі тканинні речі,постільна білизна, подушки, пледи, пелюшки, медикаменти : бінти, шприци, бавовна, Левомеколь, Хлоргексидин, тощо. Хто має можливість це відправити, або ще щось на користь притулку,будь ласка, напишіть мені, я оплачу доставку.
автор vesper204 • 25 октября 2023
У притулку, якому я тут збираю ганчір´я та інші речі сталася пожежа.
Викладу тут необхідні речі та медикаменти,які потрібні.
Гроші на лікування та їжу стало збирати ще важче, чим до початку повномасштабного вторгнення, а тварини з окупованих та деокупованих міст та селищ все ще прибувают...
автор vesper204 • 25 октября 2023
Чотири щеня захворіли на ентеріт, один вже помер,можна когось є ліки чи обробки, шприци,вата,ми б з радістю це отримали, сплативши доставку
автор vesper204 • 25 октября 2023
автор vesper204 • 10 ноября 2023
Допомога все ще актуальна!
автор vesper204 • 03 декабря 2023
Все ще пишу, щоб тема не закривалася.
Допомога актуальна, як ніколи.
Доставку сплачу.
автор vesper204 • 22 декабря 2023
Дуже дякую усім, хто з нами!
Ваша допомога робить дуже багато!

Вітаю усіх з Різдвом та Новим роком!
Нехай війна закінчиться якнайшвидше,
а добробут і злагода будуть постійними супутниками!
автор vesper204 • 22 декабря 2023
Допомога завжди актуальна,
пишіть, якщо у вас є можливість та бажання!