Пожарник• 31 августа 2023

Якщо в мене на зп карті буде 1 млн грн

чим мені це загрожує? Грощі мої, із зп, зберігаю. Поки цієї суми нема, але вона наближається ) щось трохи страшно стало
Фенте Фря• 31 августа 2023
Нічого не буде, ось просто зовсім

Малая еще та• 31 августа 2023
Це зарплатна картка?
автор Пожарник • 31 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Це зарплатна картка?
так
Ні грама• 31 августа 2023
Нічого, аби доход дозволяв
Малая еще та• 31 августа 2023
Ответ дляПожарник
так
Нічого не буде. Всі податки з цих коштів вже сплачені.
Статус Ква• 31 августа 2023
Банк бачить зарахування зарплати? Якщо так, то не переймайтеся взагалі.
автор Пожарник • 31 августа 2023
Ответ дляСтатус Ква
дуже дякую) все я спокійна

4мама• 31 августа 2023
Ответ дляПожарник
так
Все буде добре. Лише про кібербезпеку дбайте. Бо кардінг то розповсюджений злочин.
Курочка-чубаточка• 31 августа 2023
Ничего не будет. Та же проблема...
Сейчас снова разрешили переводить на валютные счета, по 50000 правда, но всё же... В валюте как-то спокойнее деньги хранить, чем в гривне..
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляПожарник
дуже дякую) все я спокійна
До речі там по пенсіям був якийсь прикол, що має бути хоч якийсь рух по карті. Не знаю як щодо зарплатних. То ж одна класифікація ’карта до виплат’. Якусь комуналку там чи що оплачуйте з неї час від часу.
Коленная ложечка• 31 августа 2023
надеюсь вы держите не на номере карточки, лучше на виртуальной. Ее номер невозможно узнать мошеникам
автор Пожарник • 31 августа 2023
Ответ для4мама
рух є, перекидаю на інші свої картки, та витрати звісно є.
Статус Ква• 31 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Для інфо. Банку податки фізиків (не ФОПів) по цимбалах. Хоч двічі сплатити. Якщо банк вбачає, що ваші операції не відповідають вашім доходам, то будуть питання.
Качка в тапцях• 31 августа 2023
Ответ дляПожарник
дуже дякую) все я спокійна
Якщо тільки вашу картку не обчистять)))
автор Пожарник • 31 августа 2023
Ответ дляСтатус Ква
в мене звчиайна зп, біла, ставка + бонуси щорічні, індексації, ніяких маніпуляцій.
Ні грама• 31 августа 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ничего не будет. Та же проблема...
А вже можна? Бо я не знайшла з якого числа
Качка в тапцях• 31 августа 2023
Ответ дляНі грама
З 29.08
Курочка-чубаточка• 31 августа 2023
Ответ дляНі грама
Вчера перевели)
4мама• 31 августа 2023
Ответ дляСтатус Ква
Я бухгалтер юридичної особи. Проводжу виплату зарплати щляхом зарахування на банківські картки. Банк не проведе зарплатну відомість без підтвердження сплати податків.
До зарплатних карток ні в кого ніколи ніяких питань не буде.

Ні грама• 31 августа 2023
Ответ дляКачка в тапцях
З 29.08
Дякую
Статус Ква• 31 августа 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Можливо все. Віртуальна картка виключає тільки шахрайство з фізичним платіжним засобом - викрадення, компроментація під час фізичної оплати, користування банкоматом.
vihola• 31 августа 2023
Навіщо зберігаєте в гривнях?
Статус Ква• 31 августа 2023
Ответ для4мама
Ну так я проте і кажу. Це питання (щодо податків)виключно до юр осіб і ФОП, а кошти на рахунках фізичних осіб не аналізуються банком з точки зору сплачені або не сплачені податки.
автор Пожарник • 31 августа 2023
Ответ для vihola
Навіщо зберігаєте в гривнях?
чесно? поки не заморочувалась з цим, але подумаю як краще зробити, отримую зп в грн, так і лишала
vihola• 31 августа 2023
Ответ дляПожарник
Це ще по старому курсу в гривнях збирали? Чи по новому і поки не втратили?
автор Пожарник • 31 августа 2023
Ответ для vihola
така сума приблизно за 2 роки назбиралася. Моя зп не прив´язана до курсу, ставка в грн.
Ні грама• 31 августа 2023
Ну все, пішла і я тисячу купила, тепер спокійніше)
vihola• 31 августа 2023
Ответ дляПожарник
якби ви купували валюту по старому курсу і зараз продали, то мали б більше гривень.
Все дорожчає відносно курсу
автор Пожарник • 31 августа 2023
Ответ для vihola
Все дорожчає відносно курсу
так розумію, зараз зайду в банк онлайн, я просто в цих справах не знаток)
Новопоштинская• 31 августа 2023
Ответ для vihola
Все дорожчає відносно курсу
Автор заробляє хороші гроші, але рахує максимально паршиво. Аж цікаво, що там за робота, що людина не дружить з математикою за 5 клас...