Однозначная• 31 августа 2023
Завтра відбудеться офіційний перехід Церкви на новоюліанський календар
Відзавтра, 1 вересня, з початком церковного новоліття, Православна церква України переходить на новоюліанський календар. Таким чином реалізовується відповідне рішення Помісного собору.
Про те, що з 1 вересня 2023 року Українська греко-католицька церква (УГКЦ) також перейде на новий календар для нерухомих свят, заявляв раніше і голова цієї церкви блаженніший Святослав (Шевчук).
Непереможна• 31 августа 2023
Ответ дляішо
нарешті святкові дні будуть співпадати
З ким або чим ?
Галябалована• 31 августа 2023
Ответ дляНепереможна
З ким або чим ?
Наприклад з датами християнських свят у інших цивілізованих країнах.
Непереможна• 31 августа 2023
Ответ дляГалябалована
Та понятно ..
Галябалована• 31 августа 2023
Ответ дляАсобеннАя
Буду святкувати, як і раніше. Традиції і звичає-це головніше.
Правильно.
Скрепы - это главное!
Ленина из мавзолея не вздумайте выносить.
И вообще готовьте место второму Володе!
Скрепы - это главное!
И вообще готовьте место второму Володе!
Непереможна• 31 августа 2023
Ответ дляішо
а вам воно не треба, тому приліпіть який-небуть смайлик з головною біллю
Я думаю, вы живёте не в Украине.
Непереможна• 31 августа 2023
Ответ дляVova735
Переходимо, а людей не спитали, чи хочуть люди.
Никто никогда ни в чем не спрашивал народ.
Верхушка мутит как им выгодно.
Да будет так• 31 августа 2023
Ответ дляГалябалована
Урааа, счастье- то какое! Наверное, следующий этап - это будут зарплаты и пенсии, как в Европе! Сарказм, если шо
Анонім-ка• 31 августа 2023
Ответ дляVova735
Вас і коли охрещували не питали)
Нульовий сантиметр• 31 августа 2023
Я ,тепер ,вже ніяк не хочу святкувать,ні по новому ні по старому ,якесь гадісне відчуття від цього всьго
Галябалована• 31 августа 2023
Ответ дляДа будет так
Главное чтобы не как в россии.
Никакого сарказма!
Анонім-ка• 31 августа 2023
Ответ дляКучМала
Флаг им в руки. Официально признанная церковь не переходит.
Це яка?)
Галябалована• 31 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
Це яка?)
Та де Гундяєв главний.
Ну той що з мерседаса призиває паству бути скромними і аскетичними.
Непереможна• 31 августа 2023
Ответ дляішо
а вам, яка принципові різниця?
Так почему бы не оставить все как было, раз нет разницы.